infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Monitor 21.5" AOC 22P1D LED Pivot Głośniki
Kod produktu: 22P1D
AOC
Przekątna ekranu
21.5"
Powłoka matrycy
Matowa
Rodzaj matrycy
TN, LED
Rozdzielczość ekranu
1920 x 1080 (FHD)
Format ekranu
16:9
Częstotliwość odświeżania
60 Hz
Opis
Monitor AOC 22P1D
Doskonała jakość obrazu

Ergonomiczny monitor biznesowy
22P1D to sprawny monitor biznesowy z matrycą TN o przekątnej 21,5" w rozdzielczości FHD (1920x1080 pikseli). Jego złącza VGA, HDMI i DVI zapewniają wygodę podłączania urządzeń. Łatwo montowana bez użycia śrub uniwersalna podstawa z regulacją wysokości w zakresie 130 mm dołączona do zestawu.

Świetna jakość
Chcesz oglądać filmy Blu-ray w doskonałej jakości, grać gry w wysokiej rozdzielczości lub czytać ostry tekst w zastosowaniach biurowych? Dzięki rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 pikseli ten monitor Ci to umożliwi. Niezależnie od tego, co oglądasz, rozdzielczość Full HD wyświetli to z pełnym bogactwem szczegółów bez użycia karty graficznej z wyższej półki i zużywania wielu zasobów systemowych. Zastosowane rozwiązanie Flicker-Free redukuje efekt irytującego, męczącego migotania ekranu, natomiast funkcja Low Blue Light ogranicza emisję szkodliwego niebieskiego światła.

Bogactwo połączeń
Szeroki wybór portów umieszczonych z tyłu monitora otwiera przed Tobą nowe możliwości pracy. Wykorzystaj źródło sygnału pochodzące z nowych lub starszych urządzeń dzięki portom HDMI, DVI oraz VGA. Zorganizuj bardziej estetyczne miejsce pracy na biurku eliminując zbędne przewody podłączone w niewygodny sposób do komputera. Słuchawki oraz mikrofon możesz podłączyć bezpośrednio do monitora.

Wbudowane głośniki
Dzięki wbudowanym głośnikom można utrzymywać kontakt z bliskimi, znajomymi oraz współpracownikami. Nie musisz podłączać zewnętrznych głośników, aby czerpać przyjemność z oglądania filmów, słuchania muzyki, grania w gry itp.

Dostosowany do Twojego stylu pracy
Zorganizuj swoje miejsce pracy tak, jak lubisz. Obracaj monitor i korzystaj z niego w orientacji pionowej. Zmień wysokość położenia, aby zawsze patrzeć na treści na poziomie wzroku. Zmieniaj nachylenie jeszcze lepiej dostosowując pozycję monitora. A jeśli to nadal zbyt mało, możesz skorzystać z uchwytu VESA.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 21.5" |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: |
TN LED |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 (FHD) |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Jasność: | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny: | 1000 : 1 |
| Kontrast dynamiczny: | 50 000 000 : 1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 170° |
| Kąt widzenia w pionie: | 160 ° |
| Czas reakcji: | 2ms GTG |
| Liczba kolorów: | 16,7 mln |
| Wielkość plamki: | 0.2482 mm |
| Złącza: |
VGA (D-sub) - 1 szt. HDMI - 1 szt. DVI - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Technologie: |
Low Blue Light Flicker free |
| Obrotowy ekran (PIVOT): | tak |
| Standard VESA: | 100 x 100 mm |
| Pobór mocy podczas pracy: | 16 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0,5 W |
| Głośniki: | 2x 2W |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 504,4 mm |
| Wysokość z podstawą: | 506 mm |
| Głębokość z podstawą: | 198,8 mm |
| Waga z podstawą: | 4,2 kg |
| Klasa energetyczna: | E |
| Dodatkowe informacje: |
Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) sRGB: 99% Regulacja kąta pochylenia (Tilt) Regulacja wysokości (Height) |
| Dołączone akcesoria: |
Instrukcja bezpieczeństwa Kabel DVI Kabel HDMI Skrócona instrukcja obsługi Kabel zasilający |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ultra 5 225F RTX5060Ti DDR5 32GB RAM 1TB SSD Win11
5799,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
7249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Niszczarka dokumentów i kart kredytowych WHITE SHREDDER Media-Tech...
104,90 zł
