infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Peryferia i eksploatacjaMonitoryMonitoryMonitor 34" Samsung C34J791 Curved Quantum Dot
Monitor 34" Samsung C34J791 Curved Quantum Dot
Kod produktu: LC34J791WTUXEN
Przekątna ekranu
34''
Rodzaj matrycy
LED, VA
Rozdzielczość ekranu
3440 x 1440 (UWQHD)
Format ekranu
21:9
Częstotliwość odświeżania
100 Hz
Jasność
300 cd/m²
Opis
Monitor 34" Samsung C34J791 Curved Quantum
Połącz się z nieskończoną liczbą możliwości

Thunderbolt 3
Model CJ79 posiada dwa porty Thunderbolt™ 3 umożliwiające podłączenie kompatybilnych komputerów Mac lub PC. Za pomocą tego samego kabla Thunderbolt™ 3 przesyła wideo i dane z prędkością do 40 Gbps — a zatem 8 razy szybciej niż USB 3.0 — jednocześnie ładując urządzenia (do 85 W).

Zakrzywiony, by zagwarantować komfort
Ekran zaprojektowano tak, by odpowiadał krzywiźnie ludzkiego oka, a tym samym — zapewniał bardziej wciągające i komfortowe wrażenia z oglądania. Przeprowadzone przez Harvard Medical School i Seoul National University Hospital badania wykazały, że w porównaniu do ekranów mniej zakrzywionych i zupełnie płaskich CJ79 powoduje mniejsze zmęczenie wzroku u użytkowników.
Ekran zaprojektowano tak, by odpowiadał krzywiźnie ludzkiego oka, a tym samym — zapewniał bardziej wciągające i komfortowe wrażenia z oglądania. Przeprowadzone przez Harvard Medical School i Seoul National University Hospital badania wykazały, że w porównaniu do ekranów mniej zakrzywionych i zupełnie płaskich CJ79 powoduje mniejsze zmęczenie wzroku u użytkowników.

Ultraszeroki ekran 34”
Ultraszeroki, 34-calowy zakrzywiony ekran o proporcjach 21:9 zapewnia mnóstwo przestrzeni roboczej, pozwalając efektywnie i komfortowo realizować wiele zadań jednocześnie. Koniec z niewygodnym zestawianiem dwóch monitorów — pora na prawdziwie płynną wielozadaniowość na jednym ekranie.
Ultraszeroki, 34-calowy zakrzywiony ekran o proporcjach 21:9 zapewnia mnóstwo przestrzeni roboczej, pozwalając efektywnie i komfortowo realizować wiele zadań jednocześnie. Koniec z niewygodnym zestawianiem dwóch monitorów — pora na prawdziwie płynną wielozadaniowość na jednym ekranie.

PBP i PIP
PBP to wyświetlanie dwóch różnych źródeł w oryginalnej rozdzielczości. PIP zapewnia wielozadaniowość, pozwala na zmianę wielkości okna wyświetlającego treści z drugiego źródła tak, by zajmowało do 25% ekranu, i umiejscowienie go w dowolnym miejscu.
PBP to wyświetlanie dwóch różnych źródeł w oryginalnej rozdzielczości. PIP zapewnia wielozadaniowość, pozwala na zmianę wielkości okna wyświetlającego treści z drugiego źródła tak, by zajmowało do 25% ekranu, i umiejscowienie go w dowolnym miejscu.

Kolor kropek kwantowych
Obsługująca do 125% przestrzeni kolorów sRGB technologia kropek kwantowych zapewnia nie tylko więcej barw niż oferują konwencjonalne monitory, ale także kolory, które są soczystsze, wyrazistsze i bardziej naturalne — szczególnie odcienie czerwieni i zieleni. Ponadto każdy monitor jest fabrycznie kalibrowany, by zapewnić jak najdokładniejsze i najbardziej realistyczne odwzorowanie obrazu.
Obsługująca do 125% przestrzeni kolorów sRGB technologia kropek kwantowych zapewnia nie tylko więcej barw niż oferują konwencjonalne monitory, ale także kolory, które są soczystsze, wyrazistsze i bardziej naturalne — szczególnie odcienie czerwieni i zieleni. Ponadto każdy monitor jest fabrycznie kalibrowany, by zapewnić jak najdokładniejsze i najbardziej realistyczne odwzorowanie obrazu.

Współczynnik kontrastu 3000:1
Technologia matrycy VA firmy Samsung zapewnia współczynnik kontrastu wynoszący 3000:1 i gwarantuje głębszą czerń, doskonalszą biel i bogatsze kolory, a tym samym — wyraźniejsze, żywsze obrazy.
Technologia matrycy VA firmy Samsung zapewnia współczynnik kontrastu wynoszący 3000:1 i gwarantuje głębszą czerń, doskonalszą biel i bogatsze kolory, a tym samym — wyraźniejsze, żywsze obrazy.

AMD FreeSync
AMD FreeSync synchronizuje częstotliwość odświeżania karty graficznej i CJ79, by zminimalizować rwanie i zacinanie się obrazów. Łagodniejsze przejścia pomiędzy klatkami skutkują płynnym odtwarzaniem gier i wideo.
AMD FreeSync synchronizuje częstotliwość odświeżania karty graficznej i CJ79, by zminimalizować rwanie i zacinanie się obrazów. Łagodniejsze przejścia pomiędzy klatkami skutkują płynnym odtwarzaniem gier i wideo.

Imponująca częstotliwość odświeżania wynosząca 100 Hz
Duża, wynosząca 100 Hz częstotliwość odświeżania ekranu zapewnia płynniejsze i delikatniejsze działanie myszy, co przekłada się na lepszą efektywność w każdej aplikacji. Zmniejsza także zacinanie się obrazu w dynamicznych sekwencjach akcji, optymalizując doświadczenia graczy.
Duża, wynosząca 100 Hz częstotliwość odświeżania ekranu zapewnia płynniejsze i delikatniejsze działanie myszy, co przekłada się na lepszą efektywność w każdej aplikacji. Zmniejsza także zacinanie się obrazu w dynamicznych sekwencjach akcji, optymalizując doświadczenia graczy.

Stylowy design
Duża, wynosząca 100 Hz częstotliwość odświeżania ekranu zapewnia płynniejsze i delikatniejsze działanie myszy, co przekłada się na lepszą efektywność w każdej aplikacji. Zmniejsza także zacinanie się obrazu w dynamicznych sekwencjach akcji, optymalizując doświadczenia graczy.
Duża, wynosząca 100 Hz częstotliwość odświeżania ekranu zapewnia płynniejsze i delikatniejsze działanie myszy, co przekłada się na lepszą efektywność w każdej aplikacji. Zmniejsza także zacinanie się obrazu w dynamicznych sekwencjach akcji, optymalizując doświadczenia graczy.

Wiele wejść
Dwa porty Thunderbolt 3, jak również porty DP, HDMI i USB sprawiają, że CJ79 oferuje różnorodne opcje podłączenia komputerów PC, konsol i urządzeń zewnętrznych. A wbudowane 7-watowe głośniki stereo zapewniają jeszcze doskonalszą rozrywkę podczas oglądania wideo lub grania w gry.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 34'' |
| Rodzaj matrycy: | LED, VA |
| Rozdzielczość ekranu: | 3440 x 1440 (UWQHD) |
| Format ekranu: | 21:9 |
| Częstotliwość odświeżania: | 100 Hz |
| Jasność: | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny: | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny: | Mega |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Kąt widzenia w pionie: | 178° |
| Czas reakcji: | 4 ms |
| Liczba kolorów: | 16,7 mln |
| Złącza: |
Wyjście słuchawkowe - 1 szt. USB 2.0 - 2 szt. Thunderbolt 3 - 2 szt. DisplayPort 1.2 - 1 szt. HDMI - 1 szt. |
| Technologie: |
Flicker free (Redukcja migotania) Filtr światła niebieskiego FreeSync |
| Obrotowy ekran (PIVOT): | nie |
| Zakrzywiony ekran (Curved): | Tak, 1500R |
| Standard VESA: | 100 x 100 mm |
| Pobór mocy podczas pracy: | 65 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0,3 W |
| Głośniki: | Stereo |
| Kolor: | Szary |
| Szerokość: | 808,7 mm |
| Tuner TV: | nie |
| Wysokość z podstawą: | 516 mm |
| Głębokość z podstawą: | 309,4 mm |
| Wysokość bez podstawy: | 362,8 mm |
| Głębokość bez podstawy: | 167 mm |
| Waga z podstawą: | 7,7 kg |
| Waga bez podstawy: | 6,3 kg |
| Klasa energetyczna: | A+ |
| Dodatkowe informacje: |
Quantum Dot Color Samsung MagicUpscale Aplikacja Easy Setting Box Tryb gier Regulacja wysokości (Height) Samsung MagicBright Regulacja kąta pochylenia (Tilt) |
| Dołączone akcesoria: |
Instrukcja bezpieczeństwa Kabel zasilający Skrócona instrukcja obsługi Kabel Thunderbolt Kabel HDMI |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Samsung Electronics Europe Logistics |
| Adres: | Olof Palmestraat 10, 2616 Lr Delft |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
0,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
0,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
7249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 102,00 zł
449,00 zł
347,00 zł
