infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Monitor 34 cale LC34J791WTPXEN VA 3440x1440 Ultra WQHD 21:9 1xHDMI/1xDP/2xThunderbolt 3.0 4 ms (GTG) głośniki zakrzywiony biały HAS 100Hz 2Yd2d
Opis
Zakrzywiony monitor 34" CJ791
Połącz się z nieskończoną liczbą możliwości
Thunderbolt 3
Model CJ79 posiada dwa porty Thunderbolt 3 umożliwiające podłączenie kompatybilnych komputerów Mac lub PC. Za pomocą tego samego kabla Thunderbolt 3 przesyła wideo i dane z prędkością do 40 Gbps a zatem 8 razy szybciej niż USB 3.0 jednocześnie ładując urządzenia (do 85 W).
Zakrzywiony, by zagwarantować komfort
Ekran zaprojektowano tak, by odpowiadał krzywiźnie ludzkiego oka, a tym samym zapewniał bardziej wciągające i komfortowe wrażenia z oglądania. Przeprowadzone przez Harvard Medical School i Seoul National University Hospital badania wykazały, że w porównaniu do ekranów mniej zakrzywionych i zupełnie płaskich CJ79 powoduje mniejsze zmęczenie wzroku u użytkowników.
Ultraszeroki ekran 34
Ultraszeroki, 34-calowy zakrzywiony ekran o proporcjach 21:9 zapewnia mnóstwo przestrzeni roboczej, pozwalając efektywnie i komfortowo realizować wiele zadań jednocześnie. Koniec z niewygodnym zestawianiem dwóch monitorów pora na prawdziwie płynną wielozadaniowość na jednym ekranie.
PBP i PIP
PBP to wyświetlanie dwóch różnych źródeł w oryginalnej rozdzielczości. PIP zapewnia wielozadaniowość, pozwala na zmianę wielkości okna wyświetlającego treści z drugiego źródła tak, by zajmowało do 25% ekranu, i umiejscowienie go w dowolnym miejscu.
Kolor kropek kwantowych
Obsługująca do 125% przestrzeni kolorów sRGB technologia kropek kwantowych zapewnia nie tylko więcej barw niż oferują konwencjonalne monitory, ale także kolory, które są soczystsze, wyrazistsze i bardziej naturalne szczególnie odcienie czerwieni i zieleni. Ponadto każdy monitor jest fabrycznie kalibrowany, by zapewnić jak najdokładniejsze i najbardziej realistyczne odwzorowanie obrazu.
Współczynnik kontrastu 3000:1
Technologia matrycy VA firmy Samsung zapewnia współczynnik kontrastu wynoszący 3000:1 i gwarantuje głębszą czerń, doskonalszą biel i bogatsze kolory, a tym samym wyraźniejsze, żywsze obrazy.
AMD FreeSync
AMD FreeSync synchronizuje częstotliwość odświeżania karty graficznej i CJ79, by zminimalizować rwanie i zacinanie się obrazów. Łagodniejsze przejścia pomiędzy klatkami skutkują płynnym odtwarzaniem gier i wideo.
Imponująca częstotliwość odświeżania wynosząca 100 Hz
Duża, wynosząca 100 Hz częstotliwość odświeżania ekranu zapewnia płynniejsze i delikatniejsze działanie myszy, co przekłada się na lepszą efektywność w każdej aplikacji. Zmniejsza także zacinanie się obrazu w dynamicznych sekwencjach akcji, optymalizując doświadczenia graczy.
Wiele wejść
Dwa porty Thunderbolt 3, jak również porty DP, HDMI i USB sprawiają, że CJ79 oferuje różnorodne opcje podłączenia komputerów PC, konsol i urządzeń zewnętrznych. A wbudowane 7-watowe głośniki stereo zapewniają jeszcze doskonalszą rozrywkę podczas oglądania wideo lub grania w gry.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 34 cale |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: | LED, VA |
| Rozdzielczość ekranu: | 3440 x 1440 (UWQHD) |
| Format ekranu: | 21:9 |
| Częstotliwość odświeżania: | 100 Hz |
| Jasność: | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny: | 3000:1 |
| Kontrast dynamiczny: | 100 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Czas reakcji: | 4 ms |
| Liczba kolorów: | 16,7 mln |
| Wielkość plamki: | 0,233 mm |
| Złącza: |
HDMI - 1 szt. Wyjście audio - 1 szt. DisplayPort - 1 szt. Thunderbolt 3 - 2 szt. USB 2.0 - 2 szt. |
| Technologie: |
Funkcja Picture-by-Picture (PBP) Filtr światła niebieskiego Funkcja Picture-in-Picture (PIP) Optymalizacja kolorów z Quantum Dot FreeSync Redukcja migotania (Flicker free) |
| Zakrzywiony ekran (Curved): |
1500R 1500 R |
| Standard VESA: | 100 x 100 mm |
| Pobór mocy podczas pracy: | 32 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | < 0,3 W |
| Głośniki: | 2x 7 W |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 809 mm |
| Wysokość: | 516 mm |
| Głębokość: | 309 mm |
| Waga: | 7,7 kg |
| Klasa energetyczna: | G |
| Dodatkowe informacje: |
Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Wbudowany HUB USB Regulacja wysokości Regulacja pochylenia 5-kierunkowy joystick Uchwyt na kable Adobe RGB: 92% sRGB: 125% |
| Dołączone akcesoria: |
Kabel HDMI Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi Kabel Thunderbolt Kabel zasilający |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Nazwa: | Samsung Electronics Europe Logistics |
| Adres: | Olof Palmestraat 10, 2616 Lr Delft |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
