infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Peryferia i eksploatacjaMonitoryMonitoryMonitor 32" Gigabyte M32U | 3840 x 2160 (4K) | 144Hz | 1ms | FreeSync
Monitor 32" Gigabyte M32U | 3840 x 2160 (4K) | 144Hz | 1ms | FreeSync
Kod produktu: M32U
Przekątna ekranu
32 cale
Powłoka matrycy
Matowa
Rodzaj matrycy
LED, IPS
Rozdzielczość ekranu
3840 x 2160 (UHD 4K)
Format ekranu
16:9
Częstotliwość odświeżania
144 Hz
Opis
Monitor 32" Gigabyte M32U
Uwolnij swój potencjał

Idealny dla graczy
Monitor Gigabyte M32U pozwoli Ci odkryć gaming na nowo. Jego solidna konstrukcja połączona z panelem IPS i rozdzielczość 4K UHD oferuje najlepsze doznania z każdej gry. Co więcej bogate detale, kolory i szybki czas reakcji matrycy to cechy, za pomocą ktorych odniesiesz zwycięstwo na wirtualnych arenach. Odkryj gamingowy monitor Gigabyte M32U w najdrobniejszych szczegółach.

Rozdzielczość 4K UHD
Dzięki rozdzielczości 4K UHD 3840 x 2160 pikseli – czterokrotnie wyższej od rozdzielczości ekranu Full HD – monitor może pochwalić się gęstością pikseli gwarantującą wyświetlanie ostrego jak brzytwa i niezwykle szczegółowego obrazu. Dodatkowo zastosowana matryca IPS gwarantuje doskonałe wrażenia z oglądania dzięki realistycznym, choć wyraźnym i precyzyjnie odwzorowanym barwom. Spójność wyświetlania barw jest zapewniona niezależnie od kąta, pod jakim patrzy się na ekran.

Częstotliwość odświeżania 144 Hz i czas reakcji 1 ms
Skorzystaj z dwukrotnie wyższej częstotliwości odświeżania w porównaniu do innych monitorów i pożegnaj zrywanie klatek i rozmycie ruchu. Dzięki częstotliwości odświeżania 144 Hz każda klatka jest wyświetlana ostro i płynnie, dzięki czemu możesz precyzyjnie wymierzyć serię w każdej strzelance i rozkoszować się płynnym ruchem podczas szybkich wyścigów. Co więcej czas reakcji na poziomie 1 ms określa, ile czasu zajmuje pikselowi przejście z jednego poziomu szarości na drugi. W grach liczy się każda milisekunda, od której może zależeć, czy oddamy udany strzał, czy chybimy. Krótki czas reakcji eliminuje również efekt zjawy i rozmycia ruchu.

Technologia FreeSync Premium Pro
Technologia FreeSync Premium Pro zapewnia synchronizację częstotliwości odświeżania karty graficznej i monitora, co zagwarantuje Ci płynną rozgrywkę na najwyższym poziomie. FreeSync oferuje częstotliwość odświeżania co najmniej 120 Hz, co zmniejsza rozmycie i wyostrza obraz na rzecz większego realizmu. Funkcja LFC eliminuje ryzyko przycinania się gier, gdy liczba klatek spadnie poniżej częstotliwości odświeżania.

Twój sojusznik w grze
Ekskluzywne technologie zastosowane w modelu M32U poprawią Twoją wydajność w grze oraz pozwolą zyskać przewagę nad przeciwnikiem. Funkcja OSD Sidekick umożliwia ustawienie opcji wyświetlania za pomocą klawiatury i myszy, zapewniając najłatwiejszy sposób dostosowania ustawień monitora. Za pomocą Six Axis Control możesz indywidualnie kontrolować sześć kolorów (czerwony, zielony, niebieski, cyjan, magenta i żółty). Funkcja ta pozwala na dokładniejsze wyświetlanie gamy kolorów na monitorze.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 32 cale |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: | LED, IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 3840 x 2160 (UHD 4K) |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania: | 144 Hz |
| Jasność: | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny: | 1000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Czas reakcji: | 1 ms |
| Liczba kolorów: | 1,07 mld |
| Wielkość plamki: | 0,181 mm |
| Złącza: |
Wyjście słuchawkowe - 1 szt. DisplayPort - 1 szt. USB Typu-C - 1 szt. HDMI - 2 szt. USB 3.2 Gen. 1 Typu-B - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 3 szt. |
| Technologie: |
Display HDR 400 Funkcja Picture-by-Picture (PBP) Game Dashboard FreeSync Premium Pro Funkcja Picture-in-Picture (PIP) Przełącznik KVM Six Axis Control Auto-Update Filtr światła niebieskiego Black Equalizer Crosshair Gameassist Redukcja migotania (Flicker free) OSD Sidekick |
| Standard VESA: | 100 x 100 mm |
| Pobór mocy podczas pracy: | 50 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0,3 W |
| Głośniki: | 2x 3 W |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 715 mm |
| Wysokość: | 585 mm |
| Głębokość: | 244 mm |
| Waga: | 10,4 kg |
| Klasa energetyczna: | G |
| Dodatkowe informacje: |
Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Regulacja wysokości Regulacja pochylenia Regulacja kąta obrotu |
| Dołączone akcesoria: |
Instrukcja bezpieczeństwa Kabel DisplayPort Kabel zasilający Kabel HDMI Skrócona instrukcja obsługi Kabel USB |
| Gwarancja: | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Taniej o 70,00 zł
319,00 zł
249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Taniej o 90,00 zł
369,00 zł
279,00 zł
Promocja
Lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną Media-Tech LEDITOU MT222
Taniej o 25,00 zł
104,90 zł
79,90 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Promocja
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Taniej o 24,00 zł
79,00 zł
55,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Taniej o 300,00 zł
3799,00 zł
3499,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 102,00 zł
449,00 zł
347,00 zł
