infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Monitor 31,5" MSI Optix G32CQ4 WQHD 165Hz
Opis

Monitory z serii Optix charakteryzują się częstotliwością odświeżania wynoszącą 164 Hz oraz 1-milisekundowym, czasem odpowiedzi matrycy typu VA. Parametry te są szczególnie istotne w wypadku gier z szybkimi, dynamicznymi scenami. Do tego typu tytułów zaliczyć można gry z gatunku FPS (First Person Shooter), wszelkiego rodzaju „bijatyki”, symulacje wyścigów samochodowych, strategie czasu rzeczywistego czy w gry sportowe. Tytuły te wymagają płynnego, pozbawionego smużenia odwzorowania bardzo szybkich i precyzyjnych ruchów na ekranie, do czego niezbędne są wyjątkowo wysokie częstotliwość odświeżania ekranu oraz niskie czasy reakcji matrycy monitora. To właśnie dzięki nim, gracz może podczas rozgrywki z łatwością pokonać swoich przeciwników.

Zakrzywiony panel wyświetlacza monitora do gier MSI ma współczynnik krzywizny 1500R, co jest najbardziej wygodną i odpowiednią krzywizną dla ludzkich oczu do ogólnych zastosowań w grach. Zakrzywione panele pomagają również w zanurzeniu się w rozgrywkę, dzięki czemu gracze lepiej łączą się ze swoimi grami.

178-stopniowy kąt widzenia
Dzięki szerokim kątom widzenia, użytkownicy gamingowych monitorów MSI mają znacznie większą swobodę dotyczącą umieszczenia wyświetlacza na biurku – w taki sposób, jak im to pasuje i to bez konieczności zapewnienia optymalnego miejsca do patrzenia na ekran. W porównaniu z innymi panelami o mniejszym kącie widzenia, widoczne na wyświetlaczu kolory i detale są zawsze ostre – niezależnie od kąta pod którym spoglądamy na monitor.

Technologia Anti-Flicker
Ekran standardowego monitora podczas normalnej pracy migocze z szybkością około 200 razy na sekundę. To migotanie pod dłuższym czasie powoduje zmęczenie oczu. Ograniczająca migotanie wyświetlacza, technologia MSI Anti-Flicker, zapewnia użytkownikom znacznie większy komfort korzystania z monitora. Dzięki temu można go używać przez dłuższy czas bez nadwyrężania wzroku.

Płynna gra
Monitory firmy MSI charakteryzują się zgodnością z adaptacyjną technologią synchronizacji obrazu AMD® FreeSync Premium. Dzięki niej, podczas gry, możliwe jest uzyskanie płynnego, gładkiego obrazu na ekranie. W tym celu technologia AMD® FreeSyncPremium synchronizuje częstotliwość odświeżania monitorów z częstotliwością generowania obrazów przez procesor graficzny firmy AMD®. W ten sposób eliminowane są efekty rozrywania i migotania obrazu. Ciesz się więc płynną grą z wyjątkowo gładkim obrazem, który pozbawiony jest lagów i wszelkiego rodzaju opóźnień.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 31,5 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: | LED, VA |
| Rozdzielczość ekranu: | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania: | 165 Hz |
| Jasność: | 250 cd/㎡ |
| Kontrast statyczny: | 3000:1 |
| Kontrast dynamiczny: | 100 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 |
| Czas reakcji: | 1 ms |
| Liczba kolorów: | 16,7 mln |
| Wielkość plamki: | 0,272 x 0,272 mm |
| Złącza: |
DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. DisplayPort - 1 szt. HDMI - 2 szt. |
| Technologie: |
Filtr światła niebieskiego Redukcja migotania (Flicker free) FreeSync Premium |
| Zakrzywiony ekran (Curved): | 1500R |
| Standard VESA: | 100 x 100 mm |
| Pobór mocy podczas pracy: | 58 W |
| Głośniki: | nie |
| Szerokość: | 710 mm |
| Wysokość z podstawą: | 510 mm |
| Głębokość z podstawą: | 249 mm |
| Waga: | 6,4 kg |
| Dodatkowe informacje: |
5-kierunkowy joystick Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Regulacja kąta pochylenia (Tilt) |
| Dołączone akcesoria: |
Zasilacz Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Gwarancja: | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |
| Nazwa: | MSI Polska Sp. z o.o. |
| Adres: | ul. Magazynowa 1, 55-040 Bielany Wrocławskie |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
Darmowa dostawa
