infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Monitor 31,5" HP 32f 6XJ00AA | 1920x1080 (FullHD) |60Hz| 5ms |IPS LED |16:9 |srebrny
Polecane produkty
Opis
Monitor 32" HP 32f FHD IPS
Bezprzewodowe wyświetlanie

Ciesz się wysoką jakością obrazu
Zanurz się w rozrywce z monitorem HP 32f. Oglądaj filmy i seriale w rozdzielczości 1920 x 1080 px. Matryca IPS zapewnia doskonałe kąty widzenia i wspaniałą reprodukcję kolorów. Dodatkowo niezwykle cienkie ramki otwierają przed użytkownikiem wiele nowych możliwości. Cienka ramka powiększa również pole widzenia oraz daje możliwość łączenia monitorów w różnych konfiguracjach.

Funkcje, które pokochasz
Wyświadcz przysługę swoim oczom dzięki szerokiemu obrazowi i świetnej matrycy, która zadba o twój wzrok. Teraz wielogodzinna praca przy komputerze nie oznacza zmęczonych oczu. Dzięki portowi HDMI oraz złączu VGA możesz podłączyć wiele źródeł sygnału, takich jak komputer stacjonarny, laptop, czy konsola do gier.

Dostosuj monitor do swoich potrzeb
Pracuj komfortowo z monitorem HP 32f ustawionym w optymalnej pozycji. Zmień kąt pochylenia panelu i jeszcze bardziej precyzyjne zaaranżuj swoją przestrzeń roboczą. Dostosuj monitor do swoich preferencji i daj sobie możliwość przyjemnej i komfortowej pracy.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 31.5'' |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: | IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 px |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Jasność: | 300 cd/m² |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 ° |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 ° |
| Czas reakcji: | 5 ms |
| Liczba kolorów: | 16.78 millionów kolorów |
| Wielkość plamki: | 0,363 x 0,363 mm |
| Złącza: |
2x HDMI 1x VGA (D-Sub) |
| Zakrzywiony ekran (Curved): | nie |
| Pobór mocy podczas pracy: | 27 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0,5 W |
| Szerokość: | 71,9 cm |
| Wysokość z podstawą: | 50,9 cm |
| Głębokość z podstawą: | 22,6 cm |
| Wysokość bez podstawy: | 42,9 cm |
| Głębokość bez podstawy: | 6,71 cm |
| Waga z podstawą: | 5,5 kg |
| Gwarancja: | 24 miesiące (producenta) |
| Nazwa: | HP REG 23010 |
| Adres: | 08028 Barcelona, Spain |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ultra 5 225F RTX5060Ti DDR5 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
Darmowa dostawa
