infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Peryferia i eksploatacjaMonitoryMonitoryMonitor 31,5" AOC U32E2N | 3840x2160 (4K) |60Hz| 4ms |VA |16:9 |
Monitor 31,5" AOC U32E2N | 3840x2160 (4K) |60Hz| 4ms |VA |16:9 |
Kod produktu: U32E2N
AOC
Przekątna ekranu
31,5 cala
Powłoka matrycy
Matowa
Rodzaj matrycy
LED, VA
Rozdzielczość ekranu
3840 x 2160 (UHD 4K)
Format ekranu
16:9
Częstotliwość odświeżania
60 Hz
Opis
Monitor 31,5" AOC U32E2N 3840 x 2160 UHD 4K VA
Doskonała jakość obrazu

Rozdzielczość UHD 4K
Rozdzielczość UHD 4K 3440 x 1440 w monitorze AOC U32E2N sprawi, że doświadczysz niesamowitej ostrości i szczegółowości obrazu. Dzięki dużej ilości pikseli na ekranie, obraz jest niezwykle klarowny i wyraźny, co przekłada się na lepszą czytelność tekstu, grafiki i filmów. Ponadto szerokoekranowe proporcje obrazu 16:9 zapewniają wystarczającą ilość miejsca zarówno na aplikacje biurowe, jak i rozrywkę w postaci gier i filmów.

Ekran VA z matową powłoką
Wyświetlacz z zastosowaną matową powłoką pozwala na wydajną i szybką pracę w każdych warunkach. Dodatkowo, nie tracisz jakości obrazu, a jego kolory są cały czas niezwykle nasycone. Matowa matryca typu VA cechuję się doskonałym kątem patrzenia zarówno w pionie, jak i poziomie. Ponadto, idealnie odwzorowane kolory oraz świetny kontrast obrazu sprawiają, że jest to ekran o wszechstronnym zastosowaniu. Sprawdzi się on zarówno w domu, jak i przy projektowaniu graficznym.

178-stopniowy kąt widzenia
Dzięki szerokim kątom widzenia, użytkownicy monitora AOC mają znacznie większą swobodę dotyczącą umieszczenia wyświetlacza na biurku, w taki sposób, jak im pasuje – i to bez konieczności zapewnienia optymalnego miejsca do patrzenia się na ekran. W porównaniu z innymi panelami o mniejszym kącie widzenia, widoczne na wyświetlaczu kolory i detale są zawsze ostre, niezależnie od kąta pod którym spoglądamy na monitor.

Technologia Adaptive Sync
Technologia Adaptive Sync synchronizuje pionową częstotliwość odświeżania monitora z liczbą klatek na sekundę dostarczaną przez kartę graficzną, co zapewni Ci jeszcze płynniejszą rozgrywkę dzięki eliminacji efektów rwania obrazu, gubienia klatek i utraty płynności. Funkcja ta jest także przydatna podczas oglądania filmów i innych ruchomych obrazów, zapewniając większą płynność działania.

W trosce o Twoje oczy
Niebieskie światło o krótkiej długości fali może być szkodliwe dla oczu. Technologia Low Blue Light blokuje szkodliwe niebieskie promieniowanie świetlne, nie zmieniając barwy ekranu. Natomiast funkcja Flicker Free wykorzystując matrycę z podświetleniem prądu stałego redukuje niewidoczne miganie ekranu, jeszcze bardziej pomagając zmniejszyć zmęczenie oczy. Z tymi funkcjami możesz komfortowo pracować przez długi czas.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 31,5 cala |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: |
LED VA |
| Rozdzielczość ekranu: | 3840 x 2160 (UHD 4K) |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Jasność: | 350 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 2 500:1 |
| Kontrast dynamiczny: | 20 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Czas reakcji: | 4 ms (GTG) |
| Liczba kolorów: | 16,7 mln |
| Złącza: |
HDMI - 2 szt. DisplayPort - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Technologie: |
Low Blue Light Redukcja migotania (Flicker free) Adaptive-Sync |
| Standard VESA: | 100 x 100 |
| Pobór mocy podczas pracy: | 44 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0,5 W |
| Głośniki: | 2x 3 W |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 714.82 Milimetr |
| Wysokość: | 425.24 Milimetr |
| Głębokość: | 55.71 Milimetr |
| Waga: | 8.34 kilogram |
| Klasa energetyczna: | G |
| Dodatkowe informacje: |
Odłączana podstawa Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Bezramkowa konstrukcja z 3 stron sRGB: 104% Regulacja pochylenia |
| Dołączone akcesoria: |
Skrócona instrukcja obsługi Kabel HDMI Kabel DisplayPort Instrukcja bezpieczeństwa Kabel zasilający |
| Gwarancja: | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |
| Etykieta energetyczna: | |
| Model: |
U32E2N |
| Proporcje obrazu: | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2: | 31.5'' |
| Typ matrycy: | VA |
| Powierzchnia matrycy: | Matowa |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Technologia podświetlania: | Diody LED |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji new: | 4 Milisekunda |
| Kąt widzenia poziomy: | 178 Stopnie |
| Kąt widzenia pionowy: | 178 Stopnie |
| Ilość kolorów: | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy: | 2 x HDMI |
| Bluetooth: | Nie |
| WiFi: | Nie |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Wbudowany tuner TV: | Nie |
| Kamera internetowa: | Brak |
| Pivot: | Nie |
| Certyfikaty: | CE |
| Pobór mocy: | 55 Wat |
| Akcesoria w zestawie: |
|
| Kolor (wyliczeniowy): | Czarny |
| Wysokość z podstawą: | 522.81 Milimetr |
| Głębokość z podstawą: | 253.81 Milimetr |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
7249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Taniej o 70,00 zł
319,00 zł
249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Taniej o 90,00 zł
369,00 zł
279,00 zł
Promocja
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Taniej o 24,00 zł
79,00 zł
55,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Taniej o 300,00 zł
3799,00 zł
3499,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Niszczarka dokumentów i kart kredytowych WHITE SHREDDER Media-Tech...
104,90 zł
