infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Peryferia i eksploatacjaMonitoryMonitoryMonitor 28" Gigabyte M28U | IPS | 3840x2160 (4K) | 144Hz | 1ms | KVM | Regulacja wysokości
Monitor 28" Gigabyte M28U | IPS | 3840x2160 (4K) | 144Hz | 1ms | KVM | Regulacja wysokości
Kod produktu: M28U
Przekątna ekranu
28"
Powłoka matrycy
Matowa
Rodzaj matrycy
LED, IPS
Rozdzielczość ekranu
3840 x 2160 (UHD 4K)
Format ekranu
16 : 9
Częstotliwość odświeżania
144 Hz
Opis
Monitor 28" Gigabyte M28U
Doskonała jakość obrazu

Stworzony dla graczy
Poznaj monitor Gigabyte M28U i dołącz do niesamowitej rozgrywki. Monitor został zaprojektowany z myślą o graczach, dzięki czemu stanie się oknem na wirtualny świat. Obsługując technologię HDR, urządzenie oferuje szeroki zakres kontrastu i jasności, czyniąc gry jeszcze bardziej klimatycznymi. Monitor Gigabyte M28U dostarcza również płynnego obrazu w wysokiej jakości 4K UHD, a technologie ochrony wzroku zmniejszają zmęczenie oczu do minimum.

Wysoka jakość obrazu
Monitor Gigabyte M28U przeniesie Cię do zupełnie innego wymiaru. Za sprawą 8-bitpwej matrycy oraz odwzorowaniu przestrzeni barw 94% DCI-P3 kolory ożywią każdy obraz. Urządzenie co więcej obsługuje standard DisplayHDR 400. Ta technologia gwarantuje głębie i kontrast kolorów, dzięki czemu zobaczysz każdy detal w cemnych i jasnych scenach.

Częstotliwość odświeżania 144 Hz, czas reakcji 1 ms
Od teraz możesz cieszyć się płynną rozgrywką za sprawą matrycy IPS o częstotliwości odświeżania 144 Hz i czasie reakcji 1 ms (GTG). Dzięki niej gry i filmy zachwycają swoją dynamiką. Wyższa częstotliwość sprawia, że klatki obrazu są szybciej odświeżane w ciągu sekundy, dzięki czemu ruch jest lepiej odwzorowany.

Przełącznik KVM
Bez względu od tego, czy jesteś graczem lub pracujesz w domu, możesz podłączyć więcej niż jedno urządzenie do swojego monitora - laptop, komputer lub telefon? To wszystko zależy od Ciebie. Wystarczy tylko podłączyć monitor z drugim urządzeniem za pośrednictwem kabla USB-C, nacisnąć przycisk i gotowe. W ten sposób możesz grać, pracować lub korzystać z drugiego sprzętu z tej samej klawiatury/myszki.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 28" |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: | LED, IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 3840 x 2160 (UHD 4K) |
| Format ekranu: | 16 : 9 |
| Częstotliwość odświeżania: | 144 Hz |
| Jasność: | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny: | 1 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Czas reakcji: | 1 ms (GTG) |
| Liczba kolorów: | 16,7 mln |
| Wielkość plamki: | 0,160 x 0,160 mm |
| Złącza: |
HDMI - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 Typu-B - 1 szt. DisplayPort 1.4 - 1 szt. USB Typu-C - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 3 szt. |
| Technologie: |
FreeSync Premium Pro Filtr światła niebieskiego Redukcja migotania (Flicker free) |
| Obrotowy ekran (PIVOT): | Nie |
| Standard VESA: | 100 x 100 mm |
| Pobór mocy podczas pracy: | 115 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0,5 W |
| Głośniki: | Tak, 2 x 3W |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 637 mm |
| Wysokość z podstawą: | 534 mm |
| Głębokość z podstawą: | 194 mm |
| Waga: | 6,93 kg |
| Klasa energetyczna: | G |
| Dodatkowe informacje: |
Regulacja wysokości (Height) Regulacja kąta pochylenia (Tilt) Przełącznik KVM Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Certyfikat Display HDR 400 |
| Dołączone akcesoria: |
Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Kabel USB Skrócona instrukcja obsługi Kabel DisplayPort Kabel HDMI |
| Gwarancja: | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Taniej o 70,00 zł
319,00 zł
249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Taniej o 90,00 zł
369,00 zł
279,00 zł
Promocja
Lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną Media-Tech LEDITOU MT222
Taniej o 25,00 zł
104,90 zł
79,90 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Promocja
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Taniej o 24,00 zł
79,00 zł
55,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Taniej o 300,00 zł
3799,00 zł
3499,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 102,00 zł
449,00 zł
347,00 zł
