infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
MONITOR 28" BenQ EL2870U 3840x2160 4K głośniki
Opis
MONITOR 28" BenQ EL2870U
Doskonała jakość

Częstotliwość odświeżania 60 Hz, czas reakcji 1 ms
Monitor BenQ EL2870U charakteryzuje się częstotliwością odświeżania wynoszącą 60 Hz oraz 1-milisekundowym czasem odpowiedzi matrycy. Dzięki tym parametrom może zaoferować istotne korzyści w grach, które zawierają szybkie, dynamiczne sceny, a więc w tytułach z gatunku FPS (First Person Shooter), wszelkiego rodzaju „bijatykach”, symulacjach wyścigów samochodowych, strategiach czasu rzeczywistego czy w grach sportowych. Gry te wymagają odwzorowania bardzo szybkich i precyzyjnych ruchów na ekranie, które to zapewnić mogą jedynie wyjątkowo wysokie częstotliwości odświeżania ekranu oraz niskie czasy reakcji matrycy monitora. To właśnie dzięki nim, gracz może podczas rozgrywki z łatwością pokonać swoich przeciwników.

Panel TN to Twój sposób na sukces
Ciesz się bezkompromisową rozgrywką dzięki matrycy TN. Jej wyjątkowo niski czas reakcji pikseli ma kluczowe znaczenie podczas najbardziej intensywnych rozgrywek, dając Ci pewność, że obraz pozostaje płynny i wyraźny, bez żadnego śladu rozmycia. Rozdzielczość 4K UHD 3840 x 2160 zapewnia świetną szczegółowość wyświetlanych scen, masz więc pewność, że nie omijają Cię kluczowe informacje. Wsparcie HDR oznacza, że kompatybilne gry i filmy są pełne nasyconych barw, prezentują się jeszcze lepiej z poprawionym kontrastem. Zobacz jaśniejsze biele, ciemniejsze czernie i zachwyć się świetną rozpiętością dynamiczną. Planujesz mecz w późnych godzinach nocnych? Tryb niskiej emisji niebieskiego światła zadba o Twoje oczy wyświetlając bardziej naturalne odcienie bieli.

Technologia FreeSync
Poczuj prawdziwie płynny obraz dzięki obsłudze technologii FreeSync, która zapewni Ci synchronizację częstotliwości odświeżania karty graficznej i monitora, redukując zacinanie, rozwarstwianie i rozrywanie ekranu podczas gry, zapewniając płynniejszy obraz. Zapewnij sobie przewagę nad rywalami podczas rozgrywki.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 28" |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: |
LED TN |
| Rozdzielczość ekranu: | 3840 x 2160 (UHD 4K) |
| Format ekranu: | 16 : 9 |
| Częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Jasność: | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny: | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny: | 12 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 170 stopni |
| Kąt widzenia w pionie: | 160 stopni |
| Czas reakcji: | 1 ms |
| Liczba kolorów: | 1,07 mld |
| Wielkość plamki: | 0,162 mm |
| Złącza: |
HDMI - 2 szt. DisplayPort - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Technologie: |
Filtr światła niebieskiego FreeSync HDR 10 Redukcja migotania (Flicker free) |
| Standard VESA: | 100 x 100 mm |
| Pobór mocy podczas pracy: | 41 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0,5 W |
| Głośniki: | tak, 2x 2W |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 658 mm |
| Wysokość: | 476 mm |
| Głębokość: | 150 mm |
| Waga: | 5,07 kg |
| Klasa energetyczna: | G |
| Dodatkowe informacje: |
Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Regulacja kąta pochylenia |
| Dołączone akcesoria: |
Kabel HDMI Skrócona instrukcja obsługi Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa |
| Gwarancja: | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną Media-Tech LEDITOU MT222
Darmowa dostawa
Głośnik BOOMBOX Media-Tech MT3179 SILVER Bluetooth 600W FM MP3 Pilot
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
Darmowa dostawa
