infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Monitor 27" Samsung LS27BM500EUXEN TV SMART
Kod produktu: LS27BM500EUXEN
Przekątna ekranu
27 cali
Powłoka matrycy
Matowa
Rodzaj matrycy
LED, VA
Rozdzielczość ekranu
1920 x 1080 (Full HD)
Format ekranu
16 : 9
Częstotliwość odświeżania
60 Hz
Opis
Monitor 27" Samsung LS27BM500EUXEN TV SMART
Spojrzenie pełne szczegółów

Nowoczesne rozwiązania
Samsung LS27BM500EUXEN może być wykorzystywany zarówno jako monitor podczas grania jak i telewizor podczas wieczornych seansów. To innowacyjne połączenie to odpowiedź producenta na sposób łączenia technologii ze stylem życia. Monitor dysponuje rozdzielczością Full HD która zapewnia fantastyczną jakość i głębię kolorów, a także idealny kontrast i ostrość. Wykorzystana matowa matryca VA odznacza się wspaniałymi kątami widzenia, oraz wysokim kontrastem, dzięki czemu wyświetlane treści wyglądają zachwycająco.

Świetne głośniki
W przypadku Monitora Samsung nie musisz się martwić o dodatkowe głośniki aby doznać relistycznych wrażeń, ponieważ urządzenie to zostało wyposażone w dwa wbudowane głośniki. Zapewniają czyste i donośne brzmienie, którym się zachwycisz podczas oglądania filmów, seriali oraz podczas rozgrywek gamingowych. Dodatkowo funkcja Adaptive Sound dostosowuje dźwięk do wyświetlanych treści, by rozmowy były czyste, a dźwięki przyjemniejsze dla uszu.
W przypadku Monitora Samsung nie musisz się martwić o dodatkowe głośniki aby doznać relistycznych wrażeń, ponieważ urządzenie to zostało wyposażone w dwa wbudowane głośniki. Zapewniają czyste i donośne brzmienie, którym się zachwycisz podczas oglądania filmów, seriali oraz podczas rozgrywek gamingowych. Dodatkowo funkcja Adaptive Sound dostosowuje dźwięk do wyświetlanych treści, by rozmowy były czyste, a dźwięki przyjemniejsze dla uszu.

System Smart TV
Za pomocą systemu Smart TV bez problemu będziesz mógł korzystać z takich serwisów streamingowych jak Netflix, HBO Max, Disney+ czy YouTube. Dzięki niemu znajdziesz ulubione i najbardziej przystępne dla ciebie treści. System podsuwa także propozycje treści wideo na podstawie wcześniej oglądanych przez Ciebie programów w aplikacjach streamingowych. Dodatkowo monitor z funkcją telewizora wyposażony jest w moduł Wi-Fi, dzięki któremu z łatwością będzisz mógł oglądać zawartość z innych urządzeń.
Za pomocą systemu Smart TV bez problemu będziesz mógł korzystać z takich serwisów streamingowych jak Netflix, HBO Max, Disney+ czy YouTube. Dzięki niemu znajdziesz ulubione i najbardziej przystępne dla ciebie treści. System podsuwa także propozycje treści wideo na podstawie wcześniej oglądanych przez Ciebie programów w aplikacjach streamingowych. Dodatkowo monitor z funkcją telewizora wyposażony jest w moduł Wi-Fi, dzięki któremu z łatwością będzisz mógł oglądać zawartość z innych urządzeń.

Wygodny montaż
Monitor z funkcją TV możesz zamontować tam gdzie, najbardziej będzie odpowiadał Twoim preferencjom. Aby dać użytkownikowi większy wybór monitor może być również zamontowany na ścianie. Kreuj swoją przestrzeń roboczą tak, jak lubisz, oszczędzaj miejsce i zachwyć się monitorem Samsung.
Monitor z funkcją TV możesz zamontować tam gdzie, najbardziej będzie odpowiadał Twoim preferencjom. Aby dać użytkownikowi większy wybór monitor może być również zamontowany na ścianie. Kreuj swoją przestrzeń roboczą tak, jak lubisz, oszczędzaj miejsce i zachwyć się monitorem Samsung.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 27 cali |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: | LED VA |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Format ekranu: | 16 : 9 |
| Częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Jasność: | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny: | 3000 : 1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Czas reakcji: | 4 ms |
| Liczba kolorów: | 1,07 mld |
| Złącza: | HDMI - 2 szt. USB 2.0 - 1 szt. AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. |
| Technologie: | Smart TV Redukcja migotania (Flicker free) Auto Source Switch+ Ultrawide Game View Adaptive Sound Adaptive Picture AirPlay HDR10 |
| Standard VESA: | 100 x 100 mm |
| Pobór mocy podczas pracy: | 33 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0,5 W |
| Łączność: | Wi-Fi Bluetooth LAN |
| Głośniki: | tak |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 616 mm |
| Wysokość: | 455 mm |
| Głębokość: | 194 mm |
| Waga: | 5 kg |
| Klasa energetyczna: | F |
| Dodatkowe informacje: | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Tryb gry |
| Dołączone akcesoria: | Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa Kabel zasilający Kabel HDMI Pilot Uchwyt na kable |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Samsung Electronics Europe Logistics |
| Adres: | Olof Palmestraat 10, 2616 Lr Delft |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Raty
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Mikrofon gamingowy z podświetleniem na trójnogu SAVIO SONAR PRO 01
Taniej o 20,09 zł
129,99 zł
109,90 zł
Promocja
Komputer gamingowy i5-12400F RTX3050 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
3649,00 zł
3549,00 zł
Promocja
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 102,00 zł
449,00 zł
347,00 zł
Promocja
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
