infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Monitor 27" HP M27f 2G3D3E9 | 1920x1080 (FullHD) | 75Hz | 5ms | IPS LED | 16:9 |
Polecane produkty
Opis
Monitor HP M27f
Doskonała jakość

Monitor wszechstronnych zastosowań
Wykorzystaj pełną wszechstronność monitora HP M27f! Monitor o wielkości 27" posiada ekran o rozdzielczości FullHD 1920 x 1080, który zapewnia wysoką jakość pracy. Szeroki kąt widzenia 178° zarówno w pionie, jak i poziomie, pozwala na wygodne oglądanie bez względu na to co robisz. Urządzenie posiada porty VGA oraz HDMI, aby umożliwić przesyłanie obrazu z innych urządzeń na ekran monitora.

Dostosuj go do swoich potrzeb
Dostosuj monitor do swoich potrzeb. Wykorzystaj możliwość odchylania w zakresie od -5° do +25°, dzięki czemu zyskasz odpowiednie ułożenie ekranu do swojej pozycji. Dodatkowo monitor posiada filtr niebieskiego światła, który zapewnia ochronę dla Twoich oczu, szczególnie gdy spędzasz przed nim długie godziny.

Ekran IPS z antyrefleksyjną powłoką
Wyświetlacz o rozdzielczości FHD (1920x1080) i przekątnej 27” z zastosowaną antyrefleksyjną powłoką pozwala na pracę nawet, gdy promienie słoneczne padają na ekran. Spowodowane jest to pokryciem matrycy specjalnym polaryzatorem. Ponadto, nie tracisz jakości obrazu, a jego kolory są cały czas niezwykle nasycone. Matryca typu IPS cechuję się doskonałym kątem patrzenia zarówno w pionie, jak i poziomie. Ponadto, idealnie odwzorowane kolory oraz świetny kontrast obrazu sprawiają, że jest to ekran o wszechstronnym zastosowaniu. Sprawdzi się on zarówno w domu, jak i przy projektowaniu graficznym.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 27 cali |
| Powłoka matrycy: | Antyrefleksyjna |
| Rodzaj matrycy: | LED, IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania: | 75 Hz |
| Jasność: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000:1 |
| Kontrast dynamiczny: | 10 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 |
| Czas reakcji: | 5 ms (GTG) |
| Liczba kolorów: | 16.7 mln |
| Wielkość plamki: | 0.311 mm |
| Złącza: |
2x HDMI 1.4 1x VGA |
| Technologie: |
AMD FreeSync Filtr światła niebieskiego |
| Obrotowy ekran (PIVOT): | nie |
| Zakrzywiony ekran (Curved): | nie |
| Pobór mocy podczas pracy: |
standard 16 W max. 23 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.5 W |
| Głośniki: | nie |
| Szerokość: | 607.9 mm |
| Wysokość bez podstawy: | 356 mm |
| Głębokość bez podstawy: | 34.2 mm |
| Waga: | 5.8 kg (z opakowaniem) |
| Waga z podstawą: | 3.2 kg |
| Dodatkowe informacje: | Regulacja kąta pochylenia (Tilt) |
| Dołączone akcesoria: |
Kabel HDMI Kabel zasilający |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Nazwa: | HP REG 23010 |
| Adres: | 08028 Barcelona, Spain |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Oryginalny wkład tusz HP 304 zestaw czarny + trójkolorowy CMYK 3JB05AE
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
