infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Monitor 24" Samsung LS24R650FDUXEN IPS FHD
Kod produktu: LS24R650FDUXEN
Przekątna ekranu
23,8
Powłoka matrycy
Matowa
Rodzaj matrycy
IPS
Rozdzielczość ekranu
1920 x 1080 (FHD)
Format ekranu
16:9
Częstotliwość odświeżania
75 Hz
Opis
Monitor Samsung 24" SR650
Doskonała jakość obrazu

Wąskie ramki, lepsze skupienie
Grubość ramek w monitorze Samsung SR650 została ograniczona do minimum, dzięki czemu możesz lepiej skupić się na wyświetlanych treściach, pracy, rozrywce. Łącząc go z drugim monitorem otrzymujesz niemal nieprzerwany obraz, możesz cieszyć się prawie nieprzerwaną przestrzenią roboczą. Zwiększ swoją produktywność i zorganizuj estetyczne miejsce pracy.

Doskonałe kąty widzenia
Wyraziste, jasne kolory widoczne na każdym punkcie monitora ułatwiają pracę całego zespołu. Bez względu na miejsce, z którego patrzysz na ekran, wyświetlane treści są doskonale widoczne i czytelne. Zwiększ produktywność całego zespołu z monitorem SR650. Oferowane przez matrycę IPS kąty widzenia na poziomie 178° oznaczają wiernie odwzorowaną tonację barwową, zachowując jakość obrazu.

Bogactwo połączeń
Szeroki wybór portów umieszczonych z tyłu monitora otwiera przed Tobą nowe możliwości pracy. Wykorzystaj źródło sygnału pochodzące z nowych lub starszych urządzeń dzięki portom DisplayPort, HDMI, oraz VGA. Zorganizuj bardziej estetyczne miejsce pracy na biurku eliminując zbędne przewody podłączone w niewygodny sposób do komputera. Dzięki HUBowi USB oferującemu dwa złącza USB 2.0 oraz dwa złącza USB 3.0 możesz korzystać z peryferiów i nośników zewnętrznych podłączając je bezpośrednio do monitora.

Wypoczęte oczy widzą więcej
Pozostań w pełni produktywny przez cały dzień i zapomnij o zmęczeniu wzroku. Wykorzystane w monitorze technologie zapewniają Twoim oczom komfort, zwiększają koncentrację i poprawiają produktywność. Zastosowane rozwiązanie Flicker Free redukuje efekt irytującego, męczącego migotania ekranu, natomiast tryb Eye Saver ogranicza emisję szkodliwego niebieskiego światła.

Dostosowany do Twojego stylu pracy
Zorganizuj swoje miejsce pracy tak, jak lubisz. Obracaj monitor i korzystaj z niego w orientacji pionowej. Zmień wysokość położenia, aby zawsze patrzeć na treści na poziomie wzroku. Odchylaj w pionie i poziomie jeszcze lepiej dostosowując pozycję monitora. A jeśli to nadal zbyt mało, możesz skorzystać z uchwytu VESA.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 23,8 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: | IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 (FHD) |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania: | 75 Hz |
| Jasność: | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny: | 1000 : 1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 ° |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 ° |
| Czas reakcji: | 5 ms (GTG) |
| Liczba kolorów: | 16,7 mln |
| Złącza: | 1x Wejście audio 1x USB Type-B 2x USB 3.0 Type-A 1x HDMI 1.4 1x VGA(D-SUB) 1x DisplayPort 1.2 2x USB 2.0 Type-A 1x Wyjście słuchawkowe |
| Technologie: | Tryb Eye Saver FreeSync Smart Eco Saving Samsung MagicBright Tryb Gry Off Timer Plus FlickerFree |
| Obrotowy ekran (PIVOT): | tak |
| Standard VESA: | 100x100 |
| Pobór mocy podczas pracy: | 40 W (maks.) 18 W (typ.) |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | <0,3W |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 539,4 mm |
| Wysokość z podstawą: | 473,8 mm |
| Głębokość z podstawą: | 200,5 mm |
| Wysokość bez podstawy: | 319,7 mm |
| Głębokość bez podstawy: | 71,6 mm |
| Waga z podstawą: | 5,1 kg |
| Waga bez podstawy: | 3,3 kg |
| Klasa energetyczna: | E |
| Dodatkowe informacje: | Regulacja kąta obrotu (Swivel) Regulacja wysokości (Height) Regulacja kąta pochylenia (Tilt) |
| Dołączone akcesoria: | Kabel USB 3.0 Kabel zasilający 1.5m Kabel HDMI |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Samsung Electronics Europe Logistics |
| Adres: | Olof Palmestraat 10, 2616 Lr Delft |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Raty
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Komputer gamingowy i5-12400F RTX3050 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
3649,00 zł
3549,00 zł
Promocja
Komputer gamingowy i5-12400F RTX3050 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
3249,00 zł
3149,00 zł
Promocja
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
Promocja
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Taniej o 70,00 zł
319,00 zł
249,00 zł
