infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Monitor 23" IIYAMA XU2390HS-B1 | AH-IPS | 1920x1080 (FHD) |4ms |Format 16:9 | Ultra slim
Opis
Monitor iiyama ProLite XU2390HS
Doskonała jakość obrazu

iiyama ProLite XU2390HS
Technologia IPS uznawana jest powszechnie za najlepsze rozwiązanie dla monitorów LCD. Łączy ona wszystkie zalety matrycy VA – bardzo dobre kolory i kąty widzenia z główną zaletą matrycy TN – szybkim czasem reakcji. XU2390HS wyświetla obraz w rozdzielczości Full HD 1920x1080p (2.1 megapiksela), a jego kontrast wynosi 5 000 000:1 ACR. Monitor został wyposażony w trzy wejścia sygnału: analogowe VGA oraz cyfrowe DVI-D i HDMI. Dzięki ultracienkiej ramce XU2390HS doskonale sprawdzi się w zastosowaniach wymagających łączenia ekranów.

IPS
Technologia IPS gwarantuje wyższy kontrast, lepsze odwzorowanie barw i większe kąty widzenia niż najbardziej popularna technologia TN. Obraz będzie wyglądał dobrze niezależnie od tego, pod jakim kątem na niego patrzymy.

Głośniki
Monitor wyposażony jest w wysokiej jakości głośniki stereo.

Overdrive On / Off
W czasie wyświetlania bardzo szybkich grafik obraz na Twoim monitorze może być czasem nieostry. Włączenie funkcji OverDrive wyeliminuje te nieostrości.

ACR
Współczynnik kontrastu to różnica między najciemniejszą czernią a najjaśniejszą bielą jakie Twój LCD może wyświetlić. Advanced Contrast Ratio to funkcja, która automatycznie reguluje kontrast i jasność obrazu w zależności od jego jasności. Im wyższy współczynnik kontrastu, tym lepiej będzie wyglądał obraz w ciemnym pomieszczeniu, co ma szczególne znaczenie w czasie grania i oglądania filmów.

Full HD
Dzięki rozdzielczości natywnej 1920 x 1080p Twój LCD jest gotowy wyświetlać obrazy wysokiej rozdzielczości. Oznacza to również, że na ekranie zmieści się około 60% więcej informacji niż na monitorze z rozdzielczością 1280 x 1024.

Gwarancja jakości iiyama
iiama jest pewna jakości swoich produktów do tego stopnia, że nie boi się przyznać extra gwarancji na swoje panele. Dzięki 30-dniowej gwarancji "zero martwych pixeli" natychmiastowo i bezpłatnie wymienisz swój sprzęt w systemie door-to-door. Celem iiyama jest zadowolenie każdego klienta, dlatego transakcja nie kończy isę na sprzedaży urządzenia. Serwis i wsparcie techniczne jest co najmniej równie wazne, dlatego producent na każdy monitor i panel LCD udziela 3 letniej gwarancji w systemie door-to-door.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 23" |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: | LED, IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania: | 75 Hz |
| Jasność: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | Brak danych |
| Kontrast dynamiczny: | 5 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Czas reakcji: | 5 ms |
| Liczba kolorów: | 16,7 mln |
| Wielkość plamki: | 0,27 mm |
| Złącza: |
1x DC-in (wejście zasilania) 1x VGA (D-Sub) 1x HDMI |
| Obrotowy ekran (PIVOT): | nie |
| Standard VESA: | 100 x 100 |
| Pobór mocy podczas pracy: | 24 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0,5 W |
| Głośniki: | tak |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 535 mm |
| Wysokość z podstawą: | 390 mm |
| Głębokość z podstawą: | 180 mm |
| Waga: | 4 kilogram |
| Dodatkowe informacje: |
Regulacja kąta pochylenia (Tilt) Możliwość montażu na ścianie - VESA 100 x 100 mm |
| Dołączone akcesoria: |
Kabel VGA Kabel zasilający |
| Gwarancja: | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |
| Etykieta energetyczna: | |
| Model: |
ProLite XU2390HS-B1 |
| Proporcje obrazu: | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2: | 23" |
| Typ matrycy: | AH-IPS |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Technologia podświetlania: | Diody LED |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji new: | 4 Milisekunda |
| Częstotliwość pozioma min.: | 24 kHz |
| Częstotliwość pionowa min.: | 56 Hz |
| Kąt widzenia poziomy: | 178 Stopnie |
| Kąt widzenia pionowy: | 178 Stopnie |
| Ilość kolorów: | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy: | 1 x HDMI |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Wbudowany tuner TV: | Nie |
| Kamera internetowa: | Brak |
| Pivot: | Nie |
| Klasa energetyczna: | E |
| Kolor (wyliczeniowy): | Czarny |
| Wymiary: |
532,5 x 387,5 x 180 mm |
| Plamka matrycy: | 0.265 Milimetr |
| Nazwa: | IIYAMA Polska Sp. z o.o. |
| Adres: | ul. Nowohucka 1, 54-617 Wrocław, Polska |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ultra 5 225F RTX5060Ti DDR5 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
Darmowa dostawa
