infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Monitor 23,8" HP V24i 9RV17AA | 1920x1080 (FullHD) |60Hz| 5ms | IPS LED |16:9 | czarny
Polecane produkty
Opis
Monitor HP V24i
Doskonała jakość

Ciesz się wysoką jakością obrazu
Zanurz się w rozrywce z monitorem HP V24i. Oglądaj filmy i seriale w rozdzielczości Full HD. Zachwyć się ostrym obrazem o świetnej wyrazistości i pracuj komfortowo. Matryca IPS zapewnia doskonałe kąty widzenia, dzięki czemu możesz cieszyć się nienaganną jakością treści, bez względu na to, z którego miejsca patrzysz na monitor. Trójstronnie bezramkowy ekran umożliwia łączenie wielu monitorów, tworząc spójną przestrzeń roboczą bez rozpraszających ramek.

Funkcje, które pokochasz
Wyświadcz przysługę swoim oczom korzystając z funkcji redukcji emisji niebieskiego światła oraz technologii eliminującej niekomfortowe migotanie podświetlenia matrycy. Teraz wielogodzinna praca przy komputerze nie oznacza zmęczonych oczu. Dzięki portowi HDMI oraz złączu VGA możesz podłączyć wiele źródeł sygnału, takich jak komputer stacjonarny, laptop, czy konsola do gier.

Dostosuj monitor do swoich potrzeb
Pracuj komfortowo z monitorem HP V24i ustawionym w optymalnej pozycji. Zmień kąt pochylenia panelu i jeszcze bardziej precyzyjnie zaaranżuj swoją przestrzeń roboczą. Jeśli to dla Ciebie zbyt mało, zrezygnuj z podstawy i wykorzystaj pełnię możliwości otworów montażowych VESA.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 24 cale |
| Rodzaj matrycy: | LED, IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Jasność: | 250 cd/m² |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 |
| Czas reakcji: | 5 ms |
| Liczba kolorów: | 16.7 mln |
| Wielkość plamki: | 0,274 mm |
| Złącza: | 1x VGA 1x HDMI 1.4 |
| Technologie: | Redukcja niebieskiego światła Redukcja migotania (Flicker free) |
| Standard VESA: | 100 x 100 |
| Pobór mocy podczas pracy: | 13 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0,5 W |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 540 mm |
| Wysokość z podstawą: | 405 mm |
| Głębokość z podstawą: | 186 mm |
| Waga z podstawą: | 3,5 kg |
| Klasa energetyczna: | D |
| Dodatkowe informacje: | Regulacja kąta pochylenia (Tilt) |
| Dołączone akcesoria: | Zasilacz Kabel HDMI Dokumentacja |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Nazwa: | HP REG 23010 |
| Adres: | 08028 Barcelona, Spain |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Raty
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
