infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Monitor 23,8" HP 24mq 1F2J8AA | 2560 x 1440 (WQHD) |60Hz| 5ms |IPS LED |16:9 |regulacja wysokości |czarny
Polecane produkty
Opis
Monitor HP 24mq
Doskonała jakość

Ciesz się wysoką jakością obrazu
Zanurz się w rozrywce z monitorem HP 24mq. Oglądaj filmy i seriale w rozdzielczości QHD. Zachwyć się ostrym obrazem o świetnej wyrazistości i pracuj komfortowo. Matryca IPS zapewnia doskonałe kąty widzenia, dzięki czemu możesz cieszyć się nienaganną jakością treści, bez względu na to, z którego miejsca patrzysz na monitor. Trójstronnie bezramkowy ekran umożliwia łączenie wielu monitorów, tworząc spójną przestrzeń roboczą bez rozpraszających ramek.

Funkcje, które pokochasz
Wyświadcz przysługę swoim oczom korzystając z funkcji redukcji emisji niebieskiego światła oraz technologii eliminującej niekomfortowe migotanie podświetlenia matrycy. Teraz wielogodzinna praca przy komputerze nie oznacza zmęczonych oczu. Dzięki portowi HDMI oraz złączu VGA możesz podłączyć wiele źródeł sygnału, takich jak komputer stacjonarny, laptop, czy konsola do gier.

Dostosuj monitor do swoich potrzeb
Pracuj komfortowo z monitorem HP 24mq ustawionym w optymalnej pozycji. Dostosuj wysokość monitora tak, aby zawsze mieć go w komfortowej pozycji dla oczu. Korzystaj z obrotu w osi pionowej oraz w osi poziomej. Zmień kąt pochylenia panelu i jeszcze bardziej precyzyjne zaaranżuj swoją przestrzeń roboczą. Jeśli to dla Ciebie zbyt mało, zrezygnuj z podstawy i wykorzystaj pełnię możliwości otworów montażowych VESA.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 23.8'' |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: | IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 2560 x 1440 (QHD) |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Jasność: | 250 cd/m² |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Czas reakcji: | 5 ms (GTG) |
| Liczba kolorów: | 16.7mln 8bit (6bit + FRC) |
| Wielkość plamki: | 0,206 mm |
| Złącza: | 1x HDMI 1.4 1x VGA |
| Technologie: | Redukcja niebieskiego światła Redukcja migotania (Flicker free) |
| Obrotowy ekran (PIVOT): | tak |
| Pobór mocy podczas pracy: | 36 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0,5 W |
| Szerokość: | 540 mm |
| Wysokość z podstawą: | 463 mm |
| Głębokość z podstawą: | 212 mm |
| Waga z podstawą: | 5,6 kg |
| Dodatkowe informacje: | Regulacja kąta obrotu (Swivel) Regulacja wysokości (Height) Regulacja kąta pochylenia (Tilt) |
| Dołączone akcesoria: | Kabel zasilania Dokumentacja Kabel HDMI |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Nazwa: | HP REG 23010 |
| Adres: | 08028 Barcelona, Spain |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Raty
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
