infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Peryferia i eksploatacjaGłośniki/mikrofony/słuchawkiSłuchawki douszne bezprzewodowe Lenovo HE06 Czarne Bluetooth 5.0
Słuchawki douszne bezprzewodowe Lenovo HE06 Czarne Bluetooth 5.0
Opis
Lenovo Słuchawki Bezprzewodowe HE06
dla aktywnych

Idealne brzmienie
Słuchawki bezprzewodowe HE06 marki Lenovo zapewniają doskonałą jakość dźwięku, bez względu na to jakiej rodzaju muzyki słuchasz. Idealne nie tylko dla osób aktywnych, ale także dla tych, którzy lubią wygodę podczas rozmów czy słuchania muzyki. Słuchawki zapewniają niezwykły balans dźwięków, jak także ich głębie oraz czystość.

Niezwykła budowa
Profesjonalny silnik dźwięku zapewnia niezwykłe dozniania muzyczne, z płynnym czystym dźwiękiem.

Wydajna bateria
Bateria, która wystarcza na 10h słuchania muzyki. W czasie czuwania, bateria wystarcza do 120h. Nieplączącą się konstrukcję, zapewnia pałąk, który umieszczany jest na szyi.

Specyfikacja techniczna
| Bluetooth: | Tak, v 5.0 |
| Czas ładowania: | do 2h |
| Czas pracy: | do 6h |
| Czas pracy na baterii: | do 6h |
| Czułość: | 105 dB+/-3dB |
| Impedancja: | 32 Ω |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Bluetooth 5.0 |
| Łączność: | Bezprzewodowa Bluetooth 5.0 |
| Maksymalny czas czuwania: | do 120 h |
| Mikrofon: | Tak, Wbudowany |
| Pasmo przenoszenia: | 20 - 20000 Hz |
| Pojemność baterii: | 105mAh |
| Regulacja głośności: | tak |
| Średnica przetwornika: | 14 mm |
| Waga: | 50 G |
| Zasięg: | do 10 m |
| Zawartość opakowania: |
Kabel ładowania micro USB Słuchawki Instrukcja obsługi |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja dystrybutora) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Lenovo (Slovakia) |
| Adres: | Landererova 12 811 09 Bratislava Słowacja |
| Email: | pcsupport.lenovo.com/contactus |
Opinie
★★★★★
☆☆☆☆☆
★★★★★
0%
★★★★
0%
★★★
0%
★★
100%
★
0%
★★★★★
☆☆☆☆☆
Bardzo słaba jakość dźwięku. Dźwięk prawie nie ma basów, jest płaski bezbarwny, ucina wiele dźwięków. Zwykłe słuchawki dostarczone z telefonem, grają znacznie lepiej i mają przyjemniejszy dźwięk.
Zalety
- Dobrze leżą w uchu, dobra jakość materiałów, ładne
Wady
- Bardzo słaba jakość dźwięku, a po połączeniu z komputerem, mikrofon nie przenosi głosu na Teams
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
16,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
18,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 24" iiyama ProLite XB2496HSC-B1 | 1920x1080 FullHD | IPS |...
588,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060 16GB RAM 1TB SSD Win11
4699,00 zł
Promocja
Maska ochronna FFP3 MULTIUSE MASK MT2627L (2 filtry) rozm. L
Taniej o 8,00 zł
14,99 zł
6,99 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 90,00 zł
479,00 zł
389,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 80,00 zł
449,00 zł
369,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" IIYAMA XU2793QSU-B7 | IPS | 2560x1440 (WQHD) | 100Hz |...
718,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI PRO MP273U | 3840x2160 (4K UHD) | PIP PBP | IPS |...
Taniej o 160,00 zł
849,00 zł
689,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 150,00 zł
4999,00 zł
4849,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 300,00 zł
5699,00 zł
5399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5060Ti 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 250,00 zł
4949,00 zł
4699,00 zł