infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Laptopy i TabletyLaptopyLaptop MSI Prestige 14 i7-1185G7/14" FHD/16GB/512GB SSD M.2/GTX1650 Max-Q 4GB/Win10
Laptop MSI Prestige 14 i7-1185G7/14" FHD/16GB/512GB SSD M.2/GTX1650 Max-Q 4GB/Win10
Kod produktu: A11SCX-406PL
Procesor
Intel Core i7-1185G7 (4 rdzenie, 8 wątków, 3.00-4.80 GHz, 12MB cache)
Karta graficzna
NVIDIA GeForce GTX 1650 Max-Q (4GB) + Intel Iris Xe Graphics
Pamięć RAM
16 GB (SO-DIMM LPDDR4x, 4266MHz)
Dysk SSD
512 GB NVMe PCIe Gen3x4 SSD
Przekątna ekranu
14''
Zainstalowany system operacyjny
Microsoft Windows 10 Home (64-bit)
Opis
Laptop MSI Prestige 14
Ultramobilny laptop

Nowa jakość pracy
Seria laptopów MSI Prestige oferuje smukłość, lekkość i świetne osiągi zamknięte w stylowej obudowie. Ciesz się wydajnością na wysokim poziomie w stylu, który najbardziej pasuje do Ciebie. Eksploruj i pracuj na własnych warunkach.

Estetyka, która inspiruje
To, co zaczęło się jako wizja, stało się rzeczywistością. Dzięki krawędziom o charakterystycznym diamentowym szlifie, piaskowanej teksturze powierzchni oraz wysokiej jakości materiałom, seria Prestige jest wyjątkowa, a jednocześnie elegancka.
To, co zaczęło się jako wizja, stało się rzeczywistością. Dzięki krawędziom o charakterystycznym diamentowym szlifie, piaskowanej teksturze powierzchni oraz wysokiej jakości materiałom, seria Prestige jest wyjątkowa, a jednocześnie elegancka.

Bez ograniczeń
Zaawansowana praca wielozadaniowa możliwa jest dzięki mocy procesora Intel Core i7-1185G7. Powstały w procesie technologicznym 10nm SuperFin procesor z 4 rdzeniami, 8 wątkami osiąga szczytowe taktowanie 4.8 GHz. Obliczenia w skomplikowanych zadaniach wykonywane są szybciej, a Twoje ulubione gry działają jeszcze płynniej. Wsparcie dla interfejsów o dużej przepustowości przyspiesza transfer danych urządzeń zewnętrznych.
Zaawansowana praca wielozadaniowa możliwa jest dzięki mocy procesora Intel Core i7-1185G7. Powstały w procesie technologicznym 10nm SuperFin procesor z 4 rdzeniami, 8 wątkami osiąga szczytowe taktowanie 4.8 GHz. Obliczenia w skomplikowanych zadaniach wykonywane są szybciej, a Twoje ulubione gry działają jeszcze płynniej. Wsparcie dla interfejsów o dużej przepustowości przyspiesza transfer danych urządzeń zewnętrznych.

Mniej czekania, więcej tworzenia
Procesor graficzny GeForce GTX 1650 powstał w oparciu o legendarną architekturę Turing, która oferuje nawet 2x więcej pamięci podręcznej i do 1,4x wyższą oszczędność energii w porównaniu do kart poprzedniej generacji. Zanurz się w realistycznie wyglądające światy wirtualne dzięki obsłudze biblioteki DirectX 12. Wzbogać swoją rozgrywkę z narzędziami oferowanymi przez oprogramowanie GeForce Experience i przejmij kontrolę nad akcją. Technologia Max-Q pozwala na uzyskanie wysokich osiągów przy zachowaniu niższych temperatur - to idealne rozwiązanie dla smukłego laptopa.
Procesor graficzny GeForce GTX 1650 powstał w oparciu o legendarną architekturę Turing, która oferuje nawet 2x więcej pamięci podręcznej i do 1,4x wyższą oszczędność energii w porównaniu do kart poprzedniej generacji. Zanurz się w realistycznie wyglądające światy wirtualne dzięki obsłudze biblioteki DirectX 12. Wzbogać swoją rozgrywkę z narzędziami oferowanymi przez oprogramowanie GeForce Experience i przejmij kontrolę nad akcją. Technologia Max-Q pozwala na uzyskanie wysokich osiągów przy zachowaniu niższych temperatur - to idealne rozwiązanie dla smukłego laptopa.

Jakość, na jaką zasługujesz
Matryca typu IPS cechuję się doskonałym kątem patrzenia zarówno w pionie, jak i poziomie. Ponadto, idealnie odwzorowane kolory oraz świetny kontrast obrazu sprawiają, że jest to ekran o wszechstronnym zastosowaniu. Sprawdzi się on zarówno w domu, jak i przy projektowaniu graficznym.
Matryca typu IPS cechuję się doskonałym kątem patrzenia zarówno w pionie, jak i poziomie. Ponadto, idealnie odwzorowane kolory oraz świetny kontrast obrazu sprawiają, że jest to ekran o wszechstronnym zastosowaniu. Sprawdzi się on zarówno w domu, jak i przy projektowaniu graficznym.

Zaprojektowane z myślą o przyszłości
Zamknięte w bardzo lekkiej i smukłej aluminiowej obudowie, laptopy z serii Prestige to wyjątkowo mobilne i stylowe komputery. Inteligentnie zaprojektowany zawias 180° pozwala na położenie laptopa płasko, tak, aby dzielić się notatkami, pomysłami i rozrywką ze znajomymi w całkowicie nowy sposób. Pracuj komfortowo w sposób, jakiego jeszcze nie doświadczyłeś.
Zamknięte w bardzo lekkiej i smukłej aluminiowej obudowie, laptopy z serii Prestige to wyjątkowo mobilne i stylowe komputery. Inteligentnie zaprojektowany zawias 180° pozwala na położenie laptopa płasko, tak, aby dzielić się notatkami, pomysłami i rozrywką ze znajomymi w całkowicie nowy sposób. Pracuj komfortowo w sposób, jakiego jeszcze nie doświadczyłeś.

Zaprojektowany z myślą o Tobie
Pisz i pracuj komfortowo dzięki zawiasowi o 5-stopniowym zakresie odchylenia, który podnosi klawiaturę, oferując bardziej naturalne nachylenie ułatwiające pisanie. 1,5-milimetrowy skok klawiszy pozwala uzyskać precyzyjne uderzenia, podnosząc łatwość pisania.
Pisz i pracuj komfortowo dzięki zawiasowi o 5-stopniowym zakresie odchylenia, który podnosi klawiaturę, oferując bardziej naturalne nachylenie ułatwiające pisanie. 1,5-milimetrowy skok klawiszy pozwala uzyskać precyzyjne uderzenia, podnosząc łatwość pisania.

Nowoczesne wrażenia
Czytnik linii papilarnych pozwala na łatwiejszy i bezpieczniejszy dostęp do laptopa stosując technologię Windows Hello. Najnowszy sposób uwierzytelniania FIDO 2 pozwala na bezhasłowe logowanie w kompatybilnych serwisach internetowych.
Czytnik linii papilarnych pozwala na łatwiejszy i bezpieczniejszy dostęp do laptopa stosując technologię Windows Hello. Najnowszy sposób uwierzytelniania FIDO 2 pozwala na bezhasłowe logowanie w kompatybilnych serwisach internetowych.

Oryginalny Microsoft Windows 10
Windows 10 jest lepszy niż kiedykolwiek — znajomy, prosty i pełny nowych funkcji umożliwiających łatwą organizację pracy, zadań oraz zabawy. To Windows, jaki uwielbiasz i którego nie możesz się doczekać.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | Intel Core i7-1185G7 (4 rdzenie, 8 wątków, 3.00-4.80 GHz, 12MB cache) |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce GTX 1650 Max-Q (4GB) + Intel Iris Xe Graphics |
| Pamięć RAM: | 16 GB (SO-DIMM LPDDR4x, 4266MHz) |
| Dysk SSD: | 512 GB NVMe PCIe Gen3x4 SSD |
| Przekątna ekranu: | 14'' |
| Zainstalowany system operacyjny: | Microsoft Windows 10 Home (64-bit) |
| Typ ekranu: | Matowy, LED, IPS, 72% NTSC |
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM: | 16 GB |
| Ilość gniazd pamięci (ogółem/wolne): | 0/0 |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Dźwięk: |
Wbudowany mikrofon Zintegrowana karta dźwiękowa Wbudowane głośniki |
| Kamera internetowa: |
IR HD (30fps@720p) Wspiera Windows Hello |
| Łączność: |
Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) Bluetooth v5.1 |
| Złącza: |
Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. USB Typu-C (z Thunderbolt 4) - 2 szt. USB 2.0 - 1 szt Czytnik kart pamięci microSD - 1 szt. |
| Bateria: | 3-komorowa, 52 Wh, Li-Po |
| Zainstalowane sterowniki: | brak |
| Szerokość: | 319 mm |
| Wysokość: | 15,9 mm |
| Głębokość: | 219 mm |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Waga: | 1,29 kg |
| Dodatkowe informacje: |
Białe podświetlenie klawiatury Aluminiowe wnętrze laptopa Aluminiowa obudowa czytnik linii papilarnych Szyfrowanie TPM Aluminiowa pokrywa matrycy |
| Dołączone akcesoria: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja prodcuenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | MSI Polska Sp. z o.o. |
| Adres: | ul. Magazynowa 1, 55-040 Bielany Wrocławskie |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
HP Inc. Elite x360 1040 14 cali G9 2-w-1 Wolf Pro SecurityEdition...
8999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
HP Inc. Tusz nr 305 Black 3YM61AE wkład do drukarki atramentowej
546,30 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kingston Dysk SSD A2000 250GB M.2 2280 PCI-e NVMe 2000/1100MB/s
163,90 zł
