infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Laptopy i TabletyLaptopyLaptop MSI Modern 15 i7-10510U/15,6" FHD/8GB/512GB SSD M.2/Win 10
Laptop MSI Modern 15 i7-10510U/15,6" FHD/8GB/512GB SSD M.2/Win 10
Kod produktu: A10M-222PL
Procesor
Intel Core i7-10510U (4 rdzenie, od 1.8 GHz do 4.9 GHz, 8MB cache)
Karta graficzna
Intel UHD Graphics 620
Pamięć RAM
8 GB (DDR4, 2666MHz)
Dysk SSD
512 GB M.2 PCIe
Przekątna ekranu
15,6
Zainstalowany system operacyjny
Microsoft Windows 10 Home (64-bit)
Opis
Laptop MSI Modern 15
Twórz wspaniałe momenty

Stań się swoją własną inspiracją
Modern 15 to nowoczesna seria notebooków, które mogą bez problemu z Tobą wszędzie podróżować i towarzyszyć Ci w każdym aspekcie Twojego życia. Laptopy te wyposażone są w najnowsze procesory dziesiątej generacji Intel oraz w dyskretne układy graficzne NVIDIA. Notebooki z rodziny Modern 15 to idealny sprzęt, który może towarzyszyć Ci w Twoim życiu i sprawi, że będziesz cieszył się wspaniałymi chwilami.

Doskonała wydajność
Najnowsze procesory Intel Core i7 dziesiątej generacji (Comet Lake) i ultraszybki dysk SSD zapewniają bezkompromisową wydajność w chwili, gdy korzystasz jednocześnie z kilku aplikacji działających w czasie rzeczywistym. Świat jest na wyciągnięcie ręki, możesz natychmiast uchwycić wspaniałe chwile w każdym miejscu, w którym właśnie jesteś.
Najnowsze procesory Intel Core i7 dziesiątej generacji (Comet Lake) i ultraszybki dysk SSD zapewniają bezkompromisową wydajność w chwili, gdy korzystasz jednocześnie z kilku aplikacji działających w czasie rzeczywistym. Świat jest na wyciągnięcie ręki, możesz natychmiast uchwycić wspaniałe chwile w każdym miejscu, w którym właśnie jesteś.

Zaprojektowane z myślą o perfekcji
Dzięki eleganckiej i lekkiej aluminiowej obudowie, notebooki z serii Modern mogą towarzyszyć Ci na co dzień w poszukiwaniu inspiracji. Za sprawą wyświetlacza, który zajmuje blisko 90% wewnętrznej powierzchni pokrywy laptopa i funkcji flip-n-share, pozwalającej odchylić ekran o 180° możesz podziel się swoimi wspaniałymi chwilami z kimś wyjątkowym.
Dzięki eleganckiej i lekkiej aluminiowej obudowie, notebooki z serii Modern mogą towarzyszyć Ci na co dzień w poszukiwaniu inspiracji. Za sprawą wyświetlacza, który zajmuje blisko 90% wewnętrznej powierzchni pokrywy laptopa i funkcji flip-n-share, pozwalającej odchylić ekran o 180° możesz podziel się swoimi wspaniałymi chwilami z kimś wyjątkowym.

Bezkompromisowa wydajność
Wyjątkowa technologia Cooler Boost 3 firmy MSI, z 2 dedykowanymi wentylatorami i 3 ciepłowodami zapewnia sprawne odprowadzanie ciepła z laptopa nawet przy intensywnym jego użytkowaniu.
Wyjątkowa technologia Cooler Boost 3 firmy MSI, z 2 dedykowanymi wentylatorami i 3 ciepłowodami zapewnia sprawne odprowadzanie ciepła z laptopa nawet przy intensywnym jego użytkowaniu.

Szeroka gama złączy
Notebooka wyposażono w trzy porty USB-A i jeden port USB-C, które powalają na swobodne podłączanie szerokiego spektrum urządzeń. Dzięki wyjściu HDMI i czytnikowi kart micro SD, możesz bez problemu odczytać i wyświetlić wszystkie wspaniałe wspomnienia, które udało Ci się uchwycić i zarejestrować.
Notebooka wyposażono w trzy porty USB-A i jeden port USB-C, które powalają na swobodne podłączanie szerokiego spektrum urządzeń. Dzięki wyjściu HDMI i czytnikowi kart micro SD, możesz bez problemu odczytać i wyświetlić wszystkie wspaniałe wspomnienia, które udało Ci się uchwycić i zarejestrować.

Pisz swobodnie i komfortowo
Ergonomiczna konstrukcja klawiatury jest optymalnie dostosowana do Twoich potrzeb, tak abyś mógł wygodnie i komfortowo pisać nawet przez długie godziny. Podświetlana klawiatura wspomaga pracę w zaciemnionym miejscu, a 1,5-milimetrowy skok klawiszy sprawia, że pisanie jest bardziej komfortowe i precyzyjne.
Ergonomiczna konstrukcja klawiatury jest optymalnie dostosowana do Twoich potrzeb, tak abyś mógł wygodnie i komfortowo pisać nawet przez długie godziny. Podświetlana klawiatura wspomaga pracę w zaciemnionym miejscu, a 1,5-milimetrowy skok klawiszy sprawia, że pisanie jest bardziej komfortowe i precyzyjne.

Oryginalny Microsoft Windows 10
Windows 10 jest lepszy niż kiedykolwiek — znajomy, prosty i pełny nowych funkcji umożliwiających łatwą organizację pracy, zadań oraz zabawy. To Windows, jaki uwielbiasz i którego nie możesz się doczekać.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | Intel Core i7-10510U (4 rdzenie, od 1.8 GHz do 4.9 GHz, 8MB cache) |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics 620 |
| Pamięć RAM: | 8 GB (DDR4, 2666MHz) |
| Dysk SSD: | 512 GB M.2 PCIe |
| Przekątna ekranu: | 15,6 |
| Zainstalowany system operacyjny: | Microsoft Windows 10 Home (64-bit) |
| Typ ekranu: | Matowy, IPS |
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM: | 64 GB |
| Ilość gniazd pamięci (ogółem/wolne): | 2/1 |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Dźwięk: |
Wbudowany mikrofon Zintegrowana karta dźwiękowa Wbudowane głośniki |
| Łączność: |
Bluetooth Wi-Fi 5 (802.11 ac) |
| Złącza: |
USB Typ-C - 1 szt. HDMI - 1 szt. Czytnik kart pamięci - 1 szt. Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. USB 3.1 - 1 szt. USB 3.0 - 2 szt. |
| Bateria: | 3-komorowa, 52 Wh, Li-Po |
| Zainstalowane sterowniki: | brak |
| Szerokość: | 356 mm |
| Wysokość: | 16,9 mm |
| Głębokość: | 233 mm |
| Waga: | 1,6 kg |
| Dodatkowe informacje: |
Aluminiowa obudowa Gniazdo Kensington Lock |
| Dołączone akcesoria: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące (Door-to-door) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | MSI Polska Sp. z o.o. |
| Adres: | ul. Magazynowa 1, 55-040 Bielany Wrocławskie |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
0,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
0,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
245,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 102,00 zł
449,00 zł
347,00 zł
Promocja
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Taniej o 24,00 zł
79,00 zł
55,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Taniej o 300,00 zł
3799,00 zł
3499,00 zł
