infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Laptop MSI Modern 14 i3-1115G4/8GB/512GB/14 FHD/DOS
Kod produktu: B11MO-030XPL
Procesor
Intel Core i3-1115G4 (2 rdzenie, 4 wątki, 3.00-4.10 GHz, 6MB cache)
Karta graficzna
Intel UHD Graphics
Pamięć RAM
8 GB (SO-DIMM DDR4, 3200MHz)
Dysk SSD
512 GB M.2
Przekątna ekranu
14''
Zainstalowany system operacyjny
brak
Opis
Laptop MSI Modern 14
Stwórz piękne chwilę

Oszałamiająca wydajność
Notebooki z serii Modern 14 to doskonałe połączenie elegancji i wydajności. Laptop został wyposażony w najnowsze procesory dziesiątej generacji Intel. Notebooki z rodziny Modern 14 to idealny sprzęt, który może towarzyszyć Ci w Twoim życiu i sprawi, że będziesz cieszył się wspaniałymi chwilami.

Elegancja w podróży
Wykonana z bardzo lekkiego aluminium, obudowa w połączeniu z podświetlaną na biało klawiaturą sprawia, że notebooki z serii Modern 14 cechują się nie tylko mobilnością, ale również wyjątkową wytrzymałością! Laptop waży zaledwie 1,3 kg
Wykonana z bardzo lekkiego aluminium, obudowa w połączeniu z podświetlaną na biało klawiaturą sprawia, że notebooki z serii Modern 14 cechują się nie tylko mobilnością, ale również wyjątkową wytrzymałością! Laptop waży zaledwie 1,3 kg

Zobacz więcej, a nie mniej
Dzięki ramce wokół ekranu uzyskano wysoki stosunek czynnej powierzchni wyświetlacza do powierzchni ekranu umieszczonego klapie 14-calowej obudowy. Ciesz się wspaniałym obrazem generowanym wyświetlaczu IPS o rozdzielczości Full HD.
Dzięki ramce wokół ekranu uzyskano wysoki stosunek czynnej powierzchni wyświetlacza do powierzchni ekranu umieszczonego klapie 14-calowej obudowy. Ciesz się wspaniałym obrazem generowanym wyświetlaczu IPS o rozdzielczości Full HD.

Złącza na każdą okazję
Notebooka wyposażono w dwa porty USB-A i jeden port USB-C, które powalają na swobodne podłączanie szerokiego spektrum urządzeń. Dzięki czytnikowi kart micro SD i wyjściu HDMI, możesz bez problemu odczytać i wyświetlić wszystkie wspaniałe, żywe obrazy, które udało Ci się uchwycić i zarejestrować.
Notebooka wyposażono w dwa porty USB-A i jeden port USB-C, które powalają na swobodne podłączanie szerokiego spektrum urządzeń. Dzięki czytnikowi kart micro SD i wyjściu HDMI, możesz bez problemu odczytać i wyświetlić wszystkie wspaniałe, żywe obrazy, które udało Ci się uchwycić i zarejestrować.

Pisz swobodnie i komfortowo
Zoptymalizowany, 1,5-milimetrowy skok klawiszy oraz dobrze dobrana czułość i reakcja klawiszy na każde ich naciśnięcie w notebookach z serii Modern sprawia, że pisanie jest znacznie bardziej przyjemne, ergonomiczne i efektywne niż kiedykolwiek wcześniej. Podświetlana klawiatura doskonale oświetla klawisze, dzięki czemu można łatwo pracować w słabo oświetlonych miejscach.
Zoptymalizowany, 1,5-milimetrowy skok klawiszy oraz dobrze dobrana czułość i reakcja klawiszy na każde ich naciśnięcie w notebookach z serii Modern sprawia, że pisanie jest znacznie bardziej przyjemne, ergonomiczne i efektywne niż kiedykolwiek wcześniej. Podświetlana klawiatura doskonale oświetla klawisze, dzięki czemu można łatwo pracować w słabo oświetlonych miejscach.

Adapter Prestige w gratisie
Adapter podróżny umożliwia szybkie ładowanie urządzeń USB po prostu podłączając go do brytyjskiego, amerykańskiego, australijskiego lub 2-pinowego gniazda wtykowego. Wystarczy pociągnąć w dół jedną z czarnych dźwigni z boku, aby odsłonić pożądaną wtyczkę. Ponadto wtyczka ma z przodu diodę zasilania, informującą użytkownika, że urządzenie działa. Zapasowe gniazdo bezpiecznika znajduje się na dole wtyczki na wypadek wygaśnięcia głównego bezpiecznika.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | Intel Core i3-1115G4 (2 rdzenie, 4 wątki, 3.00-4.10 GHz, 6MB cache) |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Pamięć RAM: | 8 GB (SO-DIMM DDR4, 3200MHz) |
| Dysk SSD: | 512 GB M.2 |
| Przekątna ekranu: | 14'' |
| Zainstalowany system operacyjny: | brak |
| Typ ekranu: | Matowy, LED, IPS |
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM: | 32 GB |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Dźwięk: |
Zintegrowana karta dźwiękowa Wbudowany mikrofon Wbudowane głośniki |
| Łączność: |
Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) Bluetooth |
| Złącza: |
Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. USB 3.1 Gen. 1 (USB 3.0) - 2 szt. USB Typu-C - 1 szt. HDMI - 1 szt. Czytnik kart pamięci microSD - 1 szt. |
| Zainstalowane sterowniki: | brak |
| Szerokość: | 319 mm |
| Wysokość: | 16,9 mm |
| Głębokość: | 220 mm |
| Waga: | 1,30 kg |
| Dodatkowe informacje: |
Aluminiowa obudowa Szyfrowanie TPM Aluminiowa pokrywa matrycy Białe podświetlenie klawiatury Aluminiowe wnętrze laptopa |
| Dołączone akcesoria: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Konfiguracja rozszerzona: | Dysk i/lub pamięć RAM rozszerzone są przez Apollo |
Producent/Importer:
| Nazwa: | MSI Polska Sp. z o.o. |
| Adres: | ul. Magazynowa 1, 55-040 Bielany Wrocławskie |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
0,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
0,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ultra 5 225F RTX5060Ti DDR5 32GB RAM 1TB SSD Win11
5799,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
7249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Taniej o 70,00 zł
319,00 zł
249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Taniej o 90,00 zł
369,00 zł
279,00 zł
Promocja
Lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną Media-Tech LEDITOU MT222
Taniej o 25,00 zł
104,90 zł
79,90 zł
