infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Laptop MSI GL75 17,3 i7-9750H/8GB/SSD512/GTX1650 4GB/120Hz
Opis
Laptop MSI GL75
Nieziemsko szybki

Nowe turbodoładowanie
Model NVIDIA GeForce GTX 1650 stanowi szczytowe osiągnięcie w dziedzinie laptopów gamingowych, oferując takie zaawansowane technologie NVIDIA i zapewniając w rezultacie wysoką, jakość wrażeń w trakcie rozgrywki.

Zdominuj wszystko
Najnowsze, dziewiątej generacji procesory Intel® Core™ i7 mają wyższą o 10% w stosunku do układów poprzedniej generacji.

Doskonała harmonia wydajności i stylu
Ta rycząca bestia wywodzi się w prostej linii od legendarnej serii notebooków z rodziny GL, po których odziedziczyła sportowy wygląd i potężną wydajność. Z nowymi laptopami z serii GL zawładniesz światem gier.

120-hercowy wyświetlacz IPS z cienką ramką
Najszybszy gamingowy wyświetlacz, który oferuje najbardziej klarowny obraz z żywymi kolorami, dzięki czemu nigdy nie przegapisz żadnego uderzenia. Najnowsza, kompaktowa konstrukcja obudowy z cienką ramką wokół ekranu charakteryzuje się nie tylko świetnym wyglądem, ale również pozwala na zamontowanie w niej większego wyświetlacza. W ten sposób idealnie wpasowuje się do Twoich mobilnych wrażeń.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | Intel Core i7-9750H (6 rdzeni, od 2.60 GHz do 4.50 GHz, 12 MB cache) |
| Karta graficzna: |
Nvidia GeForce GTX 1650 (4 GB) Intel UHD Graphics 630 |
| Pamięć RAM: | 8 GB (DDR4, 2666MHz) |
| Dysk SSD: | 512 GB |
| Przekątna ekranu: | 17,3" |
| Zainstalowany system operacyjny: | brak |
| Typ ekranu: |
Matowy, IPS odświeżanie 120 Hz |
| Chipset: | Intel HM370 |
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM: | 32 GB |
| Ilość gniazd pamięci (ogółem/wolne): | 2/1 |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Dźwięk: |
Wbudowany mikrofon Zintegrowana karta dźwiękowa Wbudowane głośniki stereo |
| Kamera internetowa: | 1.0 Mpix |
| Łączność: |
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac LAN 10/100/1000 Mbps Bluetooth |
| Złącza: |
1 x USB typu-C 3 x USB 3.1 Gen. 1 (USB 3.0) 1 x Czytnik kart pamięci 1 x Wejście mikrofonowe 1 x HDMI 1 x RJ-45 (LAN) 1 x Wyjście słuchawkowe/głośnikowe 1 x Mini Display Port |
| Bateria: | 6-komorowa, Li-ion, 4730 mAh |
| Zainstalowane sterowniki: | brak |
| Szerokość: | 397 mm |
| Wysokość: | 28 mm |
| Głębokość: | 271 mm |
| Waga: | 2,5 kg |
| Dodatkowe informacje: |
Podświetlana klawiatura Szyfrowanie TPM |
| Dołączone akcesoria: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Konfiguracja rozszerzona: | Dysk i/lub pamięć RAM rozszerzone są przez Apollo |
| Nazwa: | MSI Polska Sp. z o.o. |
| Adres: | ul. Magazynowa 1, 55-040 Bielany Wrocławskie |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Darmowa dostawa
