infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Laptop MSI GL65 i5-9300H/8GB RAM/512GB SSD/GTX 1660Ti/15,6'/120Hz/W10
Opis
Laptop MSI GL65
Gaming w nowym wydaniu

Daj się ponieść rozgrywce
To maszyna ostateczna w pojedynku z każdym tytułem. Daj się ponieść rozgrywce w najwyższej jakości, pełnej detali i płynności. Desktopowe procesory, najmocniejsze karty czy wyjątkowe rozwiązania dla chłodzenia, BIOS-u i ekranu. To wszystko znajdziesz w laptopach MSI.

Zdominuj wszystko
Dzięki 4 rdzeniom, 8 wątkom i maksymalnej częstotliwośc GHz. Odblokowany procesor Intel Core to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich laptopów. Największa moc, najlepsza wydajność. To właśnie cechuje procesory Intel . Dzięki wykorzystaniu rewolucyjnych technologii Intel Hyper Threading i Intel Turbo Boost 2.0 nawet najbardziej wymagające programy i gry zawsze będą działały płynnie i z najwyższą jakością.

Nowe turbodoładowanie
GeForce GTX 1660 Ti został zbudowany w oparciu o przełomową, wielokrotnie nagradzaną architekturę NVIDIA Turing, charakteryzującą się niezwykłą wydajnością graficzną, która może rywalizować z wydajnością układów GeForce GTX 1070. Jest to niesamowicie szybka karta graficzna, która oferuje „turbodoładowanie” do najpopularniejszych obecnie gier, i jest wyjątkowo szybka w przypadku najnowszych tytułów.

Mniejsza obudowa, Większy ekan
Najnowsza, kompaktowa konstrukcja obudowy z cienką ramką wokół ekranu charakteryzuje się nie tylko świetnym wyglądem, ale również pozwala na zamontowanie w niej większego wyświetlacza. W ten sposób idealnie wpasowuje się do Twoich mobilnych wrażeń.

Rewolucyjny system chłodzenia
Specjalnie zaprojektowany system chłodzenia, który odprowadza ciepło zarówno z procesora, jak i układu graficznego. Wykorzystuje on siedem ciepłowodów, które gwarantują uzyskanie przez komputer maksymalnej wydajności nawet podczas grania w najbardziej wymagające gry.

Wyższa jakość dźwięku
Dzięki zmodernizowanym gigantycznym głośnikom, gracze mogą poczuć każdy dźwięk wydobywający się z silnika bolidu w grze. Wyjątkowa konstrukcja modułu audio i niezależna komora dźwiękowa zapewniająca doskonałe wrażenia słuchowe.

Oryginalny Microsoft Windows 10
Windows 10 jest lepszy niż kiedykolwiek — znajomy, prosty i pełny nowych funkcji umożliwiających łatwą organizację pracy, zadań oraz zabawy. To Windows, jaki uwielbiasz i którego nie możesz się doczekać.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | Intel Core i5-9300H (4 rdzenie, 2.40 GHz do 4.10 GHz, 8 MB Cache) |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce GTX 1660Ti (6 GB) + Intel UHD Graphics 630 |
| Pamięć RAM: | 8 GB (DDR4, 2666 MHz) |
| Dysk SSD: | 512 GB M.2 |
| Przekątna ekranu: | 15,6 |
| Zainstalowany system operacyjny: | Microsoft Windows 10 Home (64-bit) |
| Typ ekranu: |
Matowy, LED odświeżanie 120 Hz |
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM: | 32 GB |
| Ilość gniazd pamięci (ogółem/wolne): | 2/1 |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Dźwięk: |
Zintegrowana karta dźwiękowa Wbudowany głośnik Wbudowane głośniki |
| Kamera internetowa: | tak |
| Łączność: |
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac Bluetooth LAN 10/100/1000 Mb/s |
| Złącza: |
HDMI - 1 szt. Wejście mikrofonowe - 1 szt. Mini Display Port - 1 szt. Czytnik kart pamięci - 1 szt. USB 3.0 - 3 szt. Wyjście słuchawkowe/głośnikowe - 1 szt. RJ-45 (LAN) - 1 szt. USB Typu-C - 1 szt. |
| Bateria: | 6-komorowa, 4730 mAh, Li-Ion |
| Zainstalowane sterowniki: | brak |
| Szerokość: | 357,7 mm |
| Wysokość: | 27,5 mm |
| Głębokość: | 248 mm |
| Waga: | 2,30 kg |
| Dodatkowe informacje: |
Podświetlana klawiatura Szyfrowanie TPM |
| Dołączone akcesoria: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące (Door-to-door) |
| Konfiguracja rozszerzona: | Dysk i/lub pamięć RAM rozszerzone są przez Apollo |
| Nazwa: | MSI Polska Sp. z o.o. |
| Adres: | ul. Magazynowa 1, 55-040 Bielany Wrocławskie |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Darmowa dostawa
