infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Laptopy i TabletyLaptopyLaptop Microsoft Surface PRO 7 Platinium i7-1065G7/16GB/1TB SSD
Laptop Microsoft Surface PRO 7 Platinium i7-1065G7/16GB/1TB SSD
Kod produktu: PVV-00003
Procesor
Intel Core i7-1065G7 (4 rdzenie, od 1.30 GHz do 3.90 GHz, 8MB cache)
Karta graficzna
Intel Iris Plus Graphics
Pamięć RAM
16 GB (LPDDR4)
Dysk SSD
128 GB M.2, 1TB
Przekątna ekranu
12,3
Zainstalowany system operacyjny
Microsoft Windows 10 Pro (64-bit)
Opis
Laptop Microsoft Surface PRO 7
Wyróżnij się w przeciętnym świecie

Połącz się, twórz, poczuj wygodę
Pracuj i baw się tam gdzie chcesz. Dzięki połączeniu wszechstronności laptopa i tabletu oraz lepszej łączności, zapewnianej przez porty USB-C i USB-A, ultrasmukłe i lekkie urządzenie Surface Pro 7 dostosowuje się do Ciebie.

Moc nowej generacji
Gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz, urządzenie Surface Pro 7 nowej generacji jest gotowe. Wspomagane przez procesor Intel Core 10. generacji, zapewni Ci to, czego potrzebujesz — jeszcze szybszą wielozadaniowość, zaawansowane funkcje rozrywkowe, znakomitą łączność Wi-Fi oraz długi czas pracy baterii.
Gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz, urządzenie Surface Pro 7 nowej generacji jest gotowe. Wspomagane przez procesor Intel Core 10. generacji, zapewni Ci to, czego potrzebujesz — jeszcze szybszą wielozadaniowość, zaawansowane funkcje rozrywkowe, znakomitą łączność Wi-Fi oraz długi czas pracy baterii.

Genialne w każdym świetle
Ekran dotykowy PixelSense o wysokiej rozdzielczości i przekątnej 12,3 cala z czujnikiem oświetlenia otoczenia automatycznie dostosowuje się do warunków oświetleniowych.
Ekran dotykowy PixelSense o wysokiej rozdzielczości i przekątnej 12,3 cala z czujnikiem oświetlenia otoczenia automatycznie dostosowuje się do warunków oświetleniowych.

Głośno i wyraźnie
Głośna i wyraźna transmisja głosu podczas połączeń konferencyjnych lub korzystania z funkcji dyktowania (dostępna w aplikacjach pakietu Office) dzięki ulepszonym podwójnym dalekosiężnym mikrofonom studyjnym.
Głośna i wyraźna transmisja głosu podczas połączeń konferencyjnych lub korzystania z funkcji dyktowania (dostępna w aplikacjach pakietu Office) dzięki ulepszonym podwójnym dalekosiężnym mikrofonom studyjnym.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | Intel Core i7-1065G7 (4 rdzenie, od 1.30 GHz do 3.90 GHz, 8MB cache) |
| Karta graficzna: | Intel Iris Plus Graphics |
| Pamięć RAM: | 16 GB (LPDDR4) |
| Dysk SSD: |
128 GB M.2 1TB |
| Przekątna ekranu: | 12,3 |
| Zainstalowany system operacyjny: | Microsoft Windows 10 Pro (64-bit) |
| Typ ekranu: |
Błyszczący, LED, dotykowy PixelSense |
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM: | 16 GB |
| Ilość gniazd pamięci (ogółem/wolne): | 0/0 |
| Rozdzielczość ekranu: | 2736 x 1824 |
| Dźwięk: |
Wbudowany mikrofon Wbudowane głośniki |
| Kamera internetowa: | 5.0 Mpix |
| Łączność: |
Bluetooth Wi-Fi 6 (802.11 ax) |
| Złącza: |
Surface Connect - 1 szt. Złącze stacji dokującej - 1 szt. Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. Czytnik kart pamięci - 1 szt. USB Typu-C - 1 szt. USB 3.0 - 1 szt. |
| Zainstalowane sterowniki: | brak |
| Szerokość: | 292 mm |
| Wysokość: | 8,5 mm |
| Głębokość: | 201 mm |
| Waga: | 0,79 kg |
| Dodatkowe informacje: |
Żyroskop Czujnik światła otoczenia Akcelerometr Magnezowa pokrywa matrycy Szyfrowanie TPM |
| Dołączone akcesoria: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja prodcuenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Microsoft Corporation |
| Adres: | Aleje Jerozolimskie 195A, 02-222 Warszawa |
| Email: | https://support.microsoft.com/contactus |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
0,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
0,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Niszczarka dokumentów i kart kredytowych WHITE SHREDDER Media-Tech...
104,90 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Obudowa komputerowa MODECOM Volcano Panorama Midi czarna
Taniej o 50,00 zł
299,00 zł
249,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
12 399,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł
