infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Laptop Lenovo IdeaPad 5-15 i5-1240P/15.6 FHD/16GB/512GB/W11
Warianty
| Dysk SSD: | 1000 GB M.2 PCIe 512 GB M.2 PCIe |
Opis
Laptop Lenovo IdeaPad 5-15
Wydajny i elegancki

Laptop do codziennych zadań
Laptop Lenovo zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby. Dostarcza najwyższej jakości doświadczenia multimedialne. Zapewniają niezwykłe efekty audiowizualne, zarówno podczas pracy, jak i zabawy.

Procesor Intel Core i5
Poznaj procesor Intel Core i5-1240P wyposażony w 8 rdzeni i 16 wątków. Pracujący z maksymalną częstotliwością zegara nawet 4,4 GHz bez problemu radzi sobie z Twoimi produktywnymi zadaniami i wieloma procesami działającymi w tle. Poczuj skok wydajności i wyjątkowo płynną pracę. Pracuj, twórz i edytuj na własnych warunkach z szybkim procesorem Intel.




SSD - prędkość, która zaskakuje
Poczuj praktycznie nieograniczoną prędkość odczytu i zapisu danych dzięki SSD PCIe. Oparty na wyjątkowo szybkim interfejsie dysk odblokowuje nowe możliwości przyspieszając każdy aspekt działania zainstalowanego na nim systemu. Błyskawiczny dostęp do plików skraca czasy ładowania w grach. Komponent ten pozbawiony jest elementów mechanicznych, więc nie generuje hałasu podczas pracy.

Microsoft Windows 11 Home
Nowa wersja systemu operacyjnego Windows 11 została ulepszona, aby zoptymalizować miejsce na ekranie i zwiększyć wydajność pracy. Programy będą działać płynniej dzięki nowym, wielozadaniowym narzędziom, takim jak Układ Przyciągania, Pulpity i nowa, bardziej intuicyjna funkcja ponownego dokowania. Ponadto, system możesz dostosować do swoich potrzeb - od wyglądu po funkcjonalność.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | Intel Core i5-1240P (12 rdzeni, 16 wątków, 3.30-4.40 GHz, 12MB cache) |
| Karta graficzna: | Intel Iris Xe Graphics |
| Pamięć RAM: | 16 GB (DDR4, 3200 MHz) |
| Dysk SSD: | 512 GB M.2 PCIe |
| Przekątna ekranu: | 15,6 |
| Zainstalowany system operacyjny: | Microsoft Windows 11 Home |
| Typ ekranu: | Matowy, LED, IPS |
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM: | 16 GB |
| Ilość gniazd pamięci (ogółem/wolne): | 0/0 (pamięć wlutowana) |
| Napęd optyczny: | brak |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Pamięć karty graficznej: | Pamięć współdzielona |
| Dźwięk: |
Wbudowane głośniki stereo Wbudowane dwa mikrofony |
| Kamera internetowa: | HD |
| Łączność: |
Wi-Fi 6 Bluetooth 5.1 |
| Złącza: |
USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt. HDMI 1.4b - 1 szt. Czytnik kart pamięci SD - 1 szt. Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt. |
| Bateria: | Litowo-jonowa |
| Szerokość: | 357 mm |
| Wysokość: | 19,9 mm |
| Głębokość: | 233 mm |
| Materiał: | Aluminiowa obudowa |
| Kolor: | Szary |
| Waga: | 1,66 kg |
| Dodatkowe informacje: |
Podświetlana klawiatura Szyfrowanie TPM Wydzielona klawiatura numeryczna |
| Dołączone akcesoria: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Konfiguracja rozszerzona: | Dysk i/lub pamięć RAM rozszerzone są w przez Apollo |
| Nazwa: | Lenovo (Slovakia) |
| Adres: | Landererova 12 811 09 Bratislava Słowacja |
| Email: | pcsupport.lenovo.com/contactus |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Darmowa dostawa
