infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Laptop Lenovo IdeaPad 3-17ITL i5-1135G7/17.3" HD+/12GB/512GB SSD/Win11
Opis

Laptop do codziennych zadań
Laptopy Lenovo są tworzone, aby dostarczyć najwyższej jakości doświadczenia multimedialne. Zapewniają niezwykłe efekty audiowizualne, zarówno podczas pracy, jak i zabawy.

Poznaj procesor Intel Core i5-1135G7 wyposażony w 4 rdzeni i 8 wątków. Pracujący z maksymalną częstotliwością zegara nawet 4,2 GHz bez problemu radzi sobie Twoimi ulubionymi grami i wieloma procesami działającymi w tle. Poczuj skok wydajności i wyjątkowo płynną pracę. Graj, twórz i edytuj na własnych warunkach z szybkim procesorem Intel.

Zintegrowany układ graficzny napędza wszystkie graficzne potrzeby Twojego laptopa. Graj w wysokiej rozdzielczości przy 60 klatkach na sekundę i ciesz się szczegółową grafiką. Z łatwością eksportuj pliki 4K pracując przy obróbce zdjęć i filmów. Energooszczędna architektura pozwala osiągnąć dłuższy czas pracy na baterii.

Wyświetlacz o rozdzielczości HD+ (1600x900) i przekątnej 17,3” z zastosowaną matową powłoką pozwala na pracę w każdych warunkach. Połączenie tego co najlepsze z matrycy błyszczącej i matowej, czyli niewiarygodnej jakości obrazu oraz powłoki polaryzacyjnej, dzięki którym długie godziny spędzone przed ekranem nie są obciążeniem dla oczu. Niezwykłe kolory obrazu, które dostajemy głównie w matrycach typu glare, zapewniają idealne środowisko pracy dla grafików. Natomiast zastosowanie antyrefleksu poprawia komfort pracy w mocno naświetlonych miejscach.

Wykorzystana w laptopie Lenovo pamięć DDR4 3200 MHz pozwala na błyskawiczne dostarczanie danych do procesora, zwiększając wydajność urządzenia. W porównaniu do standardowej pamięci DDR4 2400 MHz możliwy nawet 10% skok wydajności. Wejdź na nowy pułap osiągów i ciesz się jeszcze szybszym działaniem.

Poczuj praktycznie nieograniczoną prędkość odczytu i zapisu danych dzięki SSD NVMe. Oparty na wyjątkowo szybkim interfejsie dysk odblokowuje nowe możliwości przyspieszając każdy aspekt działania zainstalowanego na nim systemu. Błyskawiczny dostęp do plików skraca czasy ładowania w grach. Komponent ten pozbawiony jest elementów mechanicznych, więc nie generuje hałasu podczas pracy.

Nowa wersja systemu operacyjnego Windows 11 została ulepszona, aby zoptymalizować miejsce na ekranie i zwiększyć wydajność pracy. Programy będą działać płynniej dzięki nowym, wielozadaniowym narzędziom, takim jak Układ Przyciągania, Pulpity i nowa, bardziej intuicyjna funkcja ponownego dokowania. Ponadto, system możesz dostosować do swoich potrzeb - od wyglądu po funkcjonalność.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | Intel Core i5-1135G7 (4 rdzenie, 8 wątków, 2.40-4.20 GHz, 8MB cache) |
| Karta graficzna: | Intel Iris Xe Graphics G7 |
| Pamięć RAM: | 12 GB (DDR4) |
| Dysk SSD: | 512 GB M.2 PCIe |
| Przekątna ekranu: | 17,3 |
| Zainstalowany system operacyjny: | Microsoft Windows 11 Home |
| Typ ekranu: | Antyrefleksyjny, TN |
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM: | 12 GB |
| Ilość gniazd pamięci (ogółem/wolne): | 1/0 (4GB wlutowane) |
| Napęd optyczny: | brak |
| Rozdzielczość ekranu: | 1600 x 900 (HD+) |
| Dźwięk: |
Zintegrowana karta dźwiękowa Wbudowany mikrofon Wbudowane głośniki 2x 1,5W |
| Łączność: |
Bluetooth 5.1 Wi-Fi 6 (802.11 ax) |
| Złącza: |
Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. USB 2.0 - 1 szt. Czytnik kart pamięci - 1 szt. USB Typu-C - 1 szt. HDMI - 1 szt. USB 3.0 - 2 szt. |
| Bateria: | 2-komorowa, 38 Wh, Li-ion |
| Szerokość: | 399 mm |
| Wysokość: | 19,9 mm |
| Głębokość: | 274 mm |
| Waga: | 2,1 kg |
| Dodatkowe informacje: | Szyfrowanie TPM 2.0 |
| Dołączone akcesoria: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące (Door-to-door) |
| Konfiguracja rozszerzona: | Dysk i/lub pamięć RAM rozszerzone są przez Apollo |
| Nazwa: | Lenovo (Slovakia) |
| Adres: | Landererova 12 811 09 Bratislava Słowacja |
| Email: | pcsupport.lenovo.com/contactus |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Niszczarka dokumentów i kart kredytowych WHITE SHREDDER Media-Tech...
Darmowa dostawa
Obudowa komputerowa MODECOM Volcano Panorama Midi czarna
Darmowa dostawa
Mikrofon gamingowy z podświetleniem na trójnogu SAVIO SONAR PRO 01
Darmowa dostawa
Głośnik BOOMBOX Media-Tech MT3179 SILVER Bluetooth 600W FM MP3 Pilot
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy i5-12400F RTX3050 16GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy i5-12400F RTX3050 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Darmowa dostawa
