infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Laptopy i TabletyLaptopyLaptop Lenovo FLEX 5 i7-8550U/15.6"/Dotykowy ekran/16GB RAM/SSD 512GB/x360/GeForce MX130 2GB
Laptop Lenovo FLEX 5 i7-8550U/15.6"/Dotykowy ekran/16GB RAM/SSD 512GB/x360/GeForce MX130 2GB
Kod produktu: FLEX-5-1570K4 16/512
Procesor
Intel Core i7-8550U (4 rdzenie, od 1.80 GHz do 4.00 GHz, 8 MB cache)
Karta graficzna
NVIDIA GeForce MX130 (2 GB)
Pamięć RAM
16 GB (DDR4, 2400 MHz)
Dysk SSD
512 GB M.2
Przekątna ekranu
15,6"
Zainstalowany system operacyjny
Microsoft Windows 10 Home (64-bit)
Opis
Laptop Lenovo FLEX-5-1570K4
Doskonałość stworzona z myślą o Tobie

Laptop do codziennych zadań
Lenovo FLEX 5-1570K4 zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby. Dostarcza najwyższej jakości doświadczenia multimedialne. Zapewniają niezwykłe efekty audiowizualne, jakie kiedykolwiek były dostępne w laptopach.

Procesor Intel Core i7
Czterordzeniowe procesory Intel Core i7 ósmej generacji o nadzwyczajnej wydajności. Doświadcz ogromnego skoku wydajności dzięki czterordzeniowym procesorom do notebooków! Zwiększone możliwości prowadzenia rozgrywki i szybsze, nawet o 40% renderowanie obrazu.
Czterordzeniowe procesory Intel Core i7 ósmej generacji o nadzwyczajnej wydajności. Doświadcz ogromnego skoku wydajności dzięki czterordzeniowym procesorom do notebooków! Zwiększone możliwości prowadzenia rozgrywki i szybsze, nawet o 40% renderowanie obrazu.

Większe możliwości, dzięki dedykowanej grafice
Układ graficzny NVIDIA GeForce MX130 zapewnia wyższą wydajność w porównaniu ze zintegrowaną grafiką. Idealnie nadaje się do edycji zdjęć, remasteringu wideo i grania w gry. Większa wydajność to większy komfort pracy. Korzystaj z gier w doskonałej rozdzielczości – dzięki temu nie przegapisz żadnego detalu graficznego podczas rozgrywki lub filmowego seans. Wydajność na ją zasługujesz.
Układ graficzny NVIDIA GeForce MX130 zapewnia wyższą wydajność w porównaniu ze zintegrowaną grafiką. Idealnie nadaje się do edycji zdjęć, remasteringu wideo i grania w gry. Większa wydajność to większy komfort pracy. Korzystaj z gier w doskonałej rozdzielczości – dzięki temu nie przegapisz żadnego detalu graficznego podczas rozgrywki lub filmowego seans. Wydajność na ją zasługujesz.

Wspaniały obraz
Laptop Lenovo FLEX-5-1570K4 o przekątnej 15,6 cala w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080) dostarcza wyjątkowych wrażenie podczas oglądania czy grania. Dotykowa matryca sprawia ze korzystanie z niego to czysta przyjemność. Cieszyć się wyjątkową, jakością obrazu i pogłębić swoje wrażenia.
Laptop Lenovo FLEX-5-1570K4 o przekątnej 15,6 cala w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080) dostarcza wyjątkowych wrażenie podczas oglądania czy grania. Dotykowa matryca sprawia ze korzystanie z niego to czysta przyjemność. Cieszyć się wyjątkową, jakością obrazu i pogłębić swoje wrażenia.

Wydajniejsza praca wielozadaniowa
Pamięć operacyjna DDR4 najnowszej generacji zwiększa wydajność systemu. Zapewniając szybki czas reakcji oraz niezawodną wydajność. Uruchamiaj wiele programów jednocześnie i bezproblemowo przełączaj karty przeglądarki internetowej — odkryj, czym jest nieskomplikowana wielozadaniowość.
Pamięć operacyjna DDR4 najnowszej generacji zwiększa wydajność systemu. Zapewniając szybki czas reakcji oraz niezawodną wydajność. Uruchamiaj wiele programów jednocześnie i bezproblemowo przełączaj karty przeglądarki internetowej — odkryj, czym jest nieskomplikowana wielozadaniowość.

Bądź zawsze w kontakcie
Miej do dyspozycji bezprzewodowy transferu danych między urządzeniami za pomocą Bluetooth. Interfejs WiFi zapewni Ci bezprzewodowe połączenie z siecią oraz innymi urządzeniami w tym standardzie. Korzystać z bezprzewodowego dostępu wszędzie gdzie jesteś.
Miej do dyspozycji bezprzewodowy transferu danych między urządzeniami za pomocą Bluetooth. Interfejs WiFi zapewni Ci bezprzewodowe połączenie z siecią oraz innymi urządzeniami w tym standardzie. Korzystać z bezprzewodowego dostępu wszędzie gdzie jesteś.

SSD - prędkość, która zaskakuje
Dodaj swojemu urządzeniu prędkości dzięki wyjątkowemu dyskowi SSD. Doskonałe rozwiązanie dla ludzi ceniących błyskawicznedziałanie sprzętu. Zaletą dysku SSD jest cichsza praca, a przede wszystkim masz pewność ze dane znajdujące się na pamięci są jeszcze lepiej chronione.Nośnik jest odporny na mechaniczne uszkodzenia.

Oryginalny Microsoft Windows 10
Windows 10 jest lepszy niż kiedykolwiek — znajomy, prosty i pełny nowych funkcji umożliwiających łatwą organizację pracy, zadań oraz zabawy. To Windows, jaki uwielbiasz i którego nie możesz się doczekać.
Windows 10 jest lepszy niż kiedykolwiek — znajomy, prosty i pełny nowych funkcji umożliwiających łatwą organizację pracy, zadań oraz zabawy. To Windows, jaki uwielbiasz i którego nie możesz się doczekać.

Warto wiedzieć:
- U nas masz pewność, że kupujesz sprzęt z pełnym wsparciem serwisowym.
- Oferowany sprzęt to nowy i nieużywany produkt z nadwyżek magazynowych dla dużych sieci handlowych lub z indywidualnych zamówień. Produkt trafił ponownie do producenta, gdzie został przepakowany w pudełko zastępcze i dopuszczony do sprzedaży jako pełnowartościowy.
Specyfikacja techniczna
| Procesor: | Intel Core i7-8550U (4 rdzenie, od 1.80 GHz do 4.00 GHz, 8 MB cache) |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce MX130 (2 GB) |
| Pamięć RAM: | 16 GB (DDR4, 2400 MHz) |
| Dysk SSD: | 512 GB M.2 |
| Przekątna ekranu: | 15,6" |
| Zainstalowany system operacyjny: | Microsoft Windows 10 Home (64-bit) |
| Typ ekranu: |
matowy Dotykowy |
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM: | 16 GB |
| Napęd optyczny: | brak |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Dźwięk: |
Wbudowany mikrofon Zintegrowana karta dźwiękowa Wbudowane głośniki |
| Kamera internetowa: | 720p HD |
| Łączność: |
Bluetooth 4.1 Wi-Fi 802.11 AC |
| Złącza: |
HDMI - 1 szt. Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. Czytnik kart pamięci - 1 szt. USB Typu-C - 1 szt. USB 3.0 - 2 szt. |
| Bateria: | 3-komorowa, 52.5Wh Li-po |
| Zainstalowane sterowniki: | brak |
| Szerokość: | 365 mm |
| Wysokość: | 20,8 mm |
| Głębokość: | 250 mm |
| Waga: | 2 kg |
| Dodatkowe informacje: |
Podświetlana klawiatura Obudowa obracana 360 stopni czytnik linii papilarnych |
| Dołączone akcesoria: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Konfiguracja rozszerzona: | Dysk i/lub pamięć RAM rozszerzone są przez Apollo |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Lenovo (Slovakia) |
| Adres: | Landererova 12 811 09 Bratislava Słowacja |
| Email: | pcsupport.lenovo.com/contactus |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
0,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
0,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
245,00 zł
Promocja
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Taniej o 24,00 zł
79,00 zł
55,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Taniej o 300,00 zł
3799,00 zł
3499,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 102,00 zł
449,00 zł
347,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 160,00 zł
6159,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 200,00 zł
5099,00 zł
4899,00 zł
