infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Laptop Kruger&Matz Explore PRO 1510
Kod produktu: KM1510
Kruger&Matz
Procesor
Intel Core i5-6200U (2 rdzenie, od 2.30 GHz do 2.80 GHz, 3 MB cache)
Karta graficzna
Nvidia GeForce GTX 950M
Pamięć RAM
8 GB (DDR4, 2133 MHz)
Dysk SSD
256 GB
Przekątna ekranu
15,6"
Zainstalowany system operacyjny
Microsoft Windows 10 Home
Opis
Laptop Kruger&Matz Explore PRO 1510
Wszystko czego potrzebujesz







Specyfikacja techniczna
| Procesor: | Intel Core i5-6200U (2 rdzenie, od 2.30 GHz do 2.80 GHz, 3 MB cache) |
| Karta graficzna: | Nvidia GeForce GTX 950M |
| Pamięć RAM: | 8 GB (DDR4, 2133 MHz) |
| Dysk SSD: | 256 GB |
| Przekątna ekranu: | 15,6" |
| Zainstalowany system operacyjny: | Microsoft Windows 10 Home |
| Typ ekranu: | TN |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920x1080 px |
| Dźwięk: |
Wbudowany mikrofon Wbudowany głośnik |
| Kamera internetowa: | tak, 1 Mpx |
| Łączność: |
Wi-Fi Bluetooth |
| Złącza: |
USB 3.0 - 1 szt. USB 2.0 - 2 szt. Jack 3,5 mm - 1 szt. RJ-45 - 1 szt. HDMI - 1 szt. Czytnik kart pamięci - 1 szt. Gniazdo Kenington lock - 1 szt. |
| Bateria: | 4-komorowa, 3150 mAh |
| Dołączone oprogramowanie: | Partycja recovery (opcja przywrócenia systemu z HDD) |
| Szerokość: | 376 mm |
| Wysokość: | 251 mm |
| Głębokość: | 22 mm |
| Waga: | 2100 g |
| Dodatkowe informacje: | Podświetlana klawiatura |
| Dołączone akcesoria: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Lechpol Electronics Leszek Spółka komandytowa |
| Adres: | Miętne, ul. Garwolińska 1 08-400 Garwolin |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ultra 5 225F RTX5060Ti DDR5 32GB RAM 1TB SSD Win11
5799,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
7249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
245,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
