infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Laptop HP 15-DB Ryzen 3/15.6" FHD AntiGlare/4GB RAM/240 GB SSD/Windows 10
Polecane produkty
Opis
Laptop HP 15-DB0997NA/UK

Laptop HP zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby. Dostarcza najwyższej jakości doświadczenia multimedialne. Zapewniają niezwykłe efekty audiowizualne, jakie kiedykolwiek były dostępne w laptopach.

Wybierz AMD Ryzen wyposaż swój przyszły komputer w świetny procesor. Jest to połączenie procesora i karty graficznej w jednym układzie o wysokiej sprawności energetycznej dla uzyskania wysokiej wydajności i niskiego zużycia energii. Teraz otrzymać to, co najlepsze z każdego ze światów. Wydajność technologii procesorów wielordzeniowych oraz olśniewająca technologia najwyższej klasy kart graficznych AMD Radeon w jednym procesorze.

Niesamowita wydajność z AMD Radeon Vega 3
Karta graficzna zamontowana w komputerze dostarcza wyjątkową jakość obrazu. Bez względu na to, czy grasz w gry, edytujesz nagrania wideo czy oglądasz filmy. Technologia AMD Radeon Vega obejmuje wydajne funkcje zapewniające płynne, oszałamiające efekty wizualne.

Laptop została wyposażony w wyświetlacz 15,6" o rozdzielczości 1920 x 1080, który prezentuje jasny, wyraźny obraz. Matowa powłoka matrycy doskonale odnajdzie się we wszystkich multimediach, gdzie głębia kolorów, nasycenie czy też kontrast odgrywają znaczną rolę. Doświadcz pasjonujących rozgrywek w ulubione tytuły czy podczas oglądania filmów w gronie znajomych i bliskich.

Pamięć operacyjna DDR4 najnowszej generacji zwiększa wydajność systemu. Zapewniając superszybki czas reakcji oraz niezawodną wydajność. Uruchamiaj wiele programów jednocześnie i bezproblemowo przełączaj karty przeglądarki internetowej — odkryj, czym jest nieskomplikowana wielozadaniowość.

Miej do dyspozycji bezprzewodowy transferu danych między urządzeniami za pomocą Bluetooth. Interfejs WiFi zapewni Ci bezprzewodowe połączenie z siecią oraz innymi urządzeniami w tym standardzie. Korzystaj z bezprzewodowego dostępu wszędzie gdzie jesteś.

SSD - prędkość, która zaskakuje
Dodaj swojemu urządzeniu prędkości dzięki wyjątkowemu dyskowi SSD. Doskonałe rozwiązanie dla ludzi ceniących błyskawiczne działanie sprzętu. Zaletą dysku SSD jest cichsza praca, a przede wszystkim masz pewność ze dane znajdujące się na pamięci są jeszcze lepiej chronione. Nośnik jest odporny na mechaniczne uszkodzenia.

Windows 10 jest lepszy niż kiedykolwiek — znajomy, prosty i pełny nowych funkcji umożliwiających łatwą organizację pracy, zadań oraz zabawy. To Windows, jaki uwielbiasz i którego nie możesz się doczekać.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | AMD Ryzen 3 2200U (2 rdzenie, od 2.50 GHz do 3.40 GHz, 4 MB cache) |
| Karta graficzna: | AMD Radeon Vega 3 |
| Pamięć RAM: | 4 GB (DDR4, 2400 MHz) |
| Dysk SSD: | 240GB SATA III |
| Przekątna ekranu: | 15,6 |
| Zainstalowany system operacyjny: | Microsoft Windows 10 Home (64-bit) |
| Typ ekranu: | Matowy, LED |
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM: | 32 GB |
| Ilość gniazd pamięci (ogółem/wolne): | 2/1 |
| Napęd optyczny: | brak |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Dźwięk: |
Wbudowany mikrofon Zintegrowana karta dźwiękowa Wbudowane głośniki |
| Łączność: |
10/100/1000 Mb/s Wi-Fi 802.11b/g/n/ac Bluetooth |
| Złącza: |
HDMI - 1 szt. Czytnik kart pamięci - 1 szt. Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. USB 2.0 - 1 szt. RJ-45(LAN) - 1 szt. USB 3.0 - 2 szt. |
| Bateria: | 3-komorowa, 41Wh Li-Ion |
| Zainstalowane sterowniki: | brak |
| Szerokość: | 376 mm |
| Wysokość: | 22,5 mm |
| Głębokość: | 246 mm |
| Waga: | 2,04 kg |
| Dodatkowe informacje: | Układ klawiszy UK |
| Dołączone akcesoria: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące (Door-to-door) |
| Nazwa: | HP REG 23010 |
| Adres: | 08028 Barcelona, Spain |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Niszczarka dokumentów i kart kredytowych WHITE SHREDDER Media-Tech...
Darmowa dostawa
Obudowa komputerowa MODECOM Volcano Panorama Midi czarna
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
Darmowa dostawa
