infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Laptop Asus VivoBook F509JA i5-1035G1/15,6FHD/8GB/256SSD/NoOS
Kod produktu: F509JA-BQ613
Procesor
Intel Core i5-1035G1 (1.0 GHz, 3.6 GHz Turbo, 6 MB Cache)
Karta graficzna
Intel UHD Graphics 620
Pamięć RAM
8 GB (DDR4, 2400 MHz)
Dysk SSD
256 GB M.2 PCIe
Przekątna ekranu
15,6
Zainstalowany system operacyjny
Brak systemu
Opis
Laptop Asus VivoBook F509JA
Dopracowany w każdym szczególe

Laptop do codziennych zadań
Laptop firmy Asus zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby. Dostarcza najwyższej jakości doświadczenia multimedialne. Zapewniają niezwykłe efekty audiowizualne, zarówno podczas pracy, jak i zabawy.

Procesor Intel Core i5
Czas na sprawdzoną wydajność procesora Intel Core i5-1035G1. Wykorzystaj 4 rdzenie i wielowątkowość, aby jeszcze skuteczniej pracować wielozadaniowo. Ciesz się wysokiej jakości rozgrywką w grach, nie przerywając immersji niechcianymi zacięciami dzięki częstotliwości 3.6 GHz. Wykonuj wszystkie zadania sprawnie, twórz, edytuj i baw się bez ograniczeń.
Czas na sprawdzoną wydajność procesora Intel Core i5-1035G1. Wykorzystaj 4 rdzenie i wielowątkowość, aby jeszcze skuteczniej pracować wielozadaniowo. Ciesz się wysokiej jakości rozgrywką w grach, nie przerywając immersji niechcianymi zacięciami dzięki częstotliwości 3.6 GHz. Wykonuj wszystkie zadania sprawnie, twórz, edytuj i baw się bez ograniczeń.

Niesamowita wydajność z Intel UHD Graphics
Zintegrowany układ graficzny zapewnia wyjątkową jakość obrazu oraz napędza wszystkie graficzne potrzeby Twojego urządzenia. Graj w wysokiej rozdzielczości i ciesz się szczegółową grafiką. Z łatwością eksportuj pliki przy obróbce zdjęć i filmów. Ponadto, energooszczędna architektura karty pozwala osiągnąć dłuższy czas pracy na baterii.

Matowy wyświetlacz
Wyświetlacz o rozdzielczości FullHD (1920x1080) i przekątnej 15,6” z zastosowaną matową powłoką pozwala na pracę nawet, gdy promienie słoneczne padają na ekran. Spowodowane jest to pokryciem matrycy specjalnym polaryzatorem. Taki ekran sprawdzi się idealnie przy grach, jak i pracy w programach graficznych.

Wydajniejsza praca wielozadaniowa
Pamięć operacyjna DDR4 najnowszej generacji zwiększa wydajność systemu. Zapewniając szybki czas reakcji oraz niezawodną wydajność. Uruchamiaj wiele programów jednocześnie i bezproblemowo przełączaj karty przeglądarki internetowej — odkryj, czym jest nieskomplikowana wielozadaniowość.
Pamięć operacyjna DDR4 najnowszej generacji zwiększa wydajność systemu. Zapewniając szybki czas reakcji oraz niezawodną wydajność. Uruchamiaj wiele programów jednocześnie i bezproblemowo przełączaj karty przeglądarki internetowej — odkryj, czym jest nieskomplikowana wielozadaniowość.

Bądź zawsze w kontakcie
Miej do dyspozycji bezprzewodowy transfer danych między urządzeniami za pomocą Bluetooth. Interfejs WiFi zapewni Ci bezprzewodowe połączenie z siecią oraz innymi urządzeniami w tym standardzie. Korzystać z bezprzewodowego dostępu wszędzie gdzie jesteś.
Miej do dyspozycji bezprzewodowy transfer danych między urządzeniami za pomocą Bluetooth. Interfejs WiFi zapewni Ci bezprzewodowe połączenie z siecią oraz innymi urządzeniami w tym standardzie. Korzystać z bezprzewodowego dostępu wszędzie gdzie jesteś.

SSD - prędkość, która zaskakuje
Poczuj praktycznie nieograniczoną prędkość odczytu i zapisu danych dzięki SSD NVMe. Oparty na wyjątkowo szybkim interfejsie dysk odblokowuje nowe możliwości przyspieszając każdy aspekt działania zainstalowanego na nim systemu. Błyskawiczny dostęp do plików skraca czasy ładowania w grach. Komponent ten pozbawiony jest elementów mechanicznych, więc nie generuje hałasu podczas pracy.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | Intel Core i5-1035G1 (1.0 GHz, 3.6 GHz Turbo, 6 MB Cache) |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics 620 |
| Pamięć RAM: | 8 GB (DDR4, 2400 MHz) |
| Dysk SSD: | 256 GB M.2 PCIe |
| Przekątna ekranu: | 15,6 |
| Zainstalowany system operacyjny: | Brak systemu |
| Typ ekranu: | Matowy, LED |
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM: | 16 GB |
| Ilość gniazd pamięci (ogółem/wolne): | 2/1 |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Dźwięk: |
Wbudowany mikrofon Zintegrowana karta dźwiękowa Wbudowane głośniki |
| Łączność: |
Bluetooth Wi-Fi 5 (802.11 ac) |
| Złącza: |
USB 2.0 - 2 szt. USB 3.0 - 1 szt. HDMI - 1 szt. Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. Czytnik kart pamięci - 1 szt. USB Typu-C - 1 szt. |
| Bateria: | 2-komorowa, 32 Wh Li-Ion |
| Zainstalowane sterowniki: | brak |
| Szerokość: | 360 mm |
| Wysokość: | 23 mm |
| Głębokość: | 235 mm |
| Waga: | 1,9 kg |
| Dodatkowe informacje: |
Szyfrowanie TPM Gniazdo Kensington Lock |
| Dołączone akcesoria: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | ASUS COMPUTER GinbH |
| Adres: | GERMANY, RATINGEN 40880, HARKORT STR. 21-23 |
| Email: | https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=en&utm_source=asus-qr&utm_medium=referral&utm_campaign=7513-20240529 |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
0,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
0,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
12 399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy i5-12400F RTX3050 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
3249,00 zł
3149,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy i5-12400F RTX3050 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
3649,00 zł
3549,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Taniej o 70,00 zł
319,00 zł
249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Taniej o 90,00 zł
369,00 zł
279,00 zł
Promocja
Lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną Media-Tech LEDITOU MT222
Taniej o 25,00 zł
104,90 zł
79,90 zł
