infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Laptop ASUS TUF Gaming A15 FA507NUR-LP005 R7 7435HS 15,6" FHD 144Hz 16GB 512GB RTX4050 DLSS 3
Opis
Laptop ASUS Asus TUF Gaming A15
Doskonała wydajność

Gamingowy twardziel
Laptop gamingowy Asus TUF Gaming A15 sprosta każdemu wyzwaniu i wymagającemu tytułowi. Sprzęt został zaprojektowany z myślą o prawdziwych graczach. Oferuje wydajność i cichą chłodną pracę, a także podświetlaną klawiaturę. Na jego czytelnym ekranie zauważysz każdy detal, a wysokiej jakości dźwięk gwarantuje niesamowite efekty dźwiękowe. Odkryj nową rzeczywistość i ciesz się najlepszą jakością.

AMD Ryzen™ 7 7435HS to procesor z serii Ryzen 7000, zaprojektowany z myślą o laptopach i ultrabookach, oferujący doskonałą równowagę pomiędzy wydajnością a efektywnością energetyczną. Oparty na architekturze Zen 3+, ten 8-rdzeniowy i 16-wątkowy procesor charakteryzuje się wysoką wydajnością zarówno w zadaniach wielowątkowych, jak i jednowątkowych. Dzięki bazowej częstotliwości taktowania wynoszącej 3,2 GHz, która w trybie Boost może wzrosnąć nawet do 4,55 GHz, zapewnia płynne działanie w aplikacjach wymagających mocy obliczeniowej, takich jak edycja wideo, rendering 3D, czy gry. Dzięki 6-nanometrowemu procesowi technologicznemu, Ryzen™ 7 7435HS jest energooszczędny, co przyczynia się do wydłużenia czasu pracy baterii w urządzeniach przenośnych. Procesor wyposażony jest w 20 MB pamięci cache (L2 + L3) oraz zintegrowany układ graficzny Radeon™ Graphics, który umożliwia obsługę prostych gier i aplikacji graficznych bez potrzeby stosowania dedykowanej karty graficznej.

Nowy wymiar grafiki
Wydobądź to co najlepsze z gier i programów graficznych! Zastosowana w laptopie karta graficzna NVidia RTX 4050 została stworzona w oparciu o architekturę Ada Lovelace. Dodatkowo posiada dedykowane rdzenie RT oraz rdzenie Tensor, dzięki którym wydajność urządzenia jest na najwyższym poziomie. Ponadto nowe multiprocesory strumieniowe umożliwiają rozgrywki w najnowszych modelach gier oraz pracę w najbardziej wymagających programach.

Matowa powłoka IPS
Wyświetlacz o rozdzielczości 1920x1080 i przekątnej 15,6” z zastosowaną matową powłoką pozwala na pracę nawet, gdy promienie słoneczne padają na ekran. Spowodowane jest to pokryciem matrycy specjalnym polaryzatorem. Natomiast matryca typu IPS cechuje się doskonałym kątem patrzenia zarówno w pionie, jak i poziomie. Ponadto, idealnie odwzorowane kolory oraz świetny kontrast obrazu sprawiają, że jest to ekran o wszechstronnym zastosowaniu. Taki ekran sprawdzi się idealnie przy grach, jak i pracy w programach graficznych.

Wydajniejsza praca wielozadaniowa
Pamięć operacyjna DDR5 najnowszej generacji zwiększa wydajność systemu. Zapewniając superszybki czas reakcji oraz niezawodną wydajność. Uruchamiaj wiele programów jednocześnie i bezproblemowo przełączaj karty przeglądarki internetowej — odkryj, czym jest nieskomplikowana wielozadaniowość

SSD - prędkość, która zaskakuje
Dodaj swojemu urządzeniu prędkości dzięki wyjątkowemu dyskowi SSD. Doskonałe rozwiązanie dla ludzi ceniących błyskawiczne działanie sprzętu. Zaletą dysku SSD jest cichsza praca, a przede wszystkim masz pewność ze dane znajdujące się na pamięci są jeszcze lepiej chronione. Nośnik jest odporny na mechaniczne uszkodzenia.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | AMD Ryzen™ 7 7435HS (8 rdzeni, 16 wątków, 3.10–4.55 GHz, 20 MB cache) |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Pamięć RAM: | 16GB DDR5-4800 SO-DIMM |
| Dysk SSD: | 512 GB M.2 PCIe |
| Przekątna ekranu: | 15,6 cali |
| Zainstalowany system operacyjny: | Brak zainstalowanego systemu |
| Typ ekranu: | Matowy |
| Napęd optyczny: | brak |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Dźwięk: |
Wbudowany mikrofon Wbudowane głośniki Zintegrowana karta dźwiękowa |
| Łączność: |
LAN 10/100/1000 Mb/s Wi-Fi 6 Bluetooth |
| Złącza: |
USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt. USB Typu-C (z DisplayPort) - 1 szt. RJ-45 (LAN) - 1 szt. Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt. HDMI 2.1 - 1 szt. |
| Bateria: | 4-komorowa, 90 Wh |
| Zainstalowane sterowniki: | brak |
| Szerokość: | 354 mm |
| Wysokość: | 24,9 mm |
| Głębokość: | 251 mm |
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 2,20 kg |
| Dodatkowe informacje: |
Podświetlana klawiatura Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock) Wydzielona klawiatura numeryczna Szyfrowanie TPM |
| Dołączone akcesoria: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Konfiguracja rozszerzona: | Dysk i/lub pamięć RAM rozszerzone są w przez Apollo |
| Nazwa: | ASUS COMPUTER GinbH |
| Adres: | GERMANY, RATINGEN 40880, HARKORT STR. 21-23 |
| Email: | https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=en&utm_source=asus-qr&utm_medium=referral&utm_campaign=7513-20240529 |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Monitor 24" iiyama ProLite XB2496HSC-B1 | 1920x1080 FullHD | IPS |...
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI PRO MP273U | 3840x2160 (4K UHD) | PIP PBP | IPS |...
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Uchwyt biurkowy na monitor 17’’ – 32’’, 2 – 9 KG, na sprężynie...
Darmowa dostawa
Monitor 24" IIYAMA ProLite X2492HSU-B1 | IPS | 1920x1080 | 3ms |...
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Darmowa dostawa
