infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
LAPTOP ASUS R540NA-GQ279 N3350/4GB/1000GB/15,6/WIN10
Kod produktu: R540NA-GQ279 4/1000
Procesor
Intel Celeron N3350 (2 rdzenie, 1.10 GHz, 2.40 GHz, 2 MB Cache)
Karta graficzna
Intel HD Graphics 500
Pamięć RAM
4 GB (DDR4)
Dysk twardy
1000 GB HDD 5400 obr./min
Przekątna ekranu
15,6"
Zainstalowany system operacyjny
Microsoft Windows 10 (licencja dożywotnia)
Opis
Laptop Asus R540NA
Dopracowany w każdym szczególe

Procesor Intel Celeron
Komputer z usprawnionym procesorem Intel Celeron zapewnia doskonałą sprawność obsługi codziennych zadań. Dzięki wysokiej wydajności komputera możesz łatwo komunikować się ze znajomymi i rodziną, korzystać z rozrywki i pracować. Procesor Intel Celeron zapewnia sprawdzoną wydajność, oferowaną przez produkty firmy Intel oraz jakość, na której możesz polegać

Niesamowita wydajność z Intel HD Graphics
Karta graficzna zamontowana w komputerze dostarcza wyjątkową jakość obrazu. Bez względu na to, czy grasz w gry, edytujesz nagrania wideo czy oglądasz filmy. Grafika Intel HD Graphics umożliwia oglądanie wideo oraz korzystanie z gier w doskonałej rozdzielczości – dzięki temu nie przegapisz żadnego detalu graficznego podczas rozgrywki lub filmowego seansu.
Karta graficzna zamontowana w komputerze dostarcza wyjątkową jakość obrazu. Bez względu na to, czy grasz w gry, edytujesz nagrania wideo czy oglądasz filmy. Grafika Intel HD Graphics umożliwia oglądanie wideo oraz korzystanie z gier w doskonałej rozdzielczości – dzięki temu nie przegapisz żadnego detalu graficznego podczas rozgrywki lub filmowego seansu.

Antyrefleksyjny wyświetlacz
Na ekran laptopa Asus nałożona jest specjalna powłoka, która chroni przed odbijanymi promieniami słonecznymi. Sprawdza się przede wszystkim na zewnątrz w słoneczne dni, gdy posiadacz laptopa jest narażony na intensywne oświetlenie.
Na ekran laptopa Asus nałożona jest specjalna powłoka, która chroni przed odbijanymi promieniami słonecznymi. Sprawdza się przede wszystkim na zewnątrz w słoneczne dni, gdy posiadacz laptopa jest narażony na intensywne oświetlenie.

Wydajniejsza praca wielozadaniowa
Pamięć operacyjna najnowszej generacji zwiększa wydajność systemu nawet o 30%. Umożliwia także jednoczesną obsługę większej liczby programów.
Pamięć operacyjna najnowszej generacji zwiększa wydajność systemu nawet o 30%. Umożliwia także jednoczesną obsługę większej liczby programów.

Bądź zawsze w kontakcie
Masz do dyspozycji bezprzewodowy transfer danych między urządzeniami za pomocą Bluetooth. Interfejs WiFi zapewni Ci bezprzewodowe połączenie z siecią oraz innymi urządzeniami w tym standardzie. Korzystaj z bezprzewodowego dostępu wszędzie gdzie jesteś.
Masz do dyspozycji bezprzewodowy transfer danych między urządzeniami za pomocą Bluetooth. Interfejs WiFi zapewni Ci bezprzewodowe połączenie z siecią oraz innymi urządzeniami w tym standardzie. Korzystaj z bezprzewodowego dostępu wszędzie gdzie jesteś.

Oryginalny Microsoft Windows 10
Windows 10 jest lepszy niż kiedykolwiek — znajomy, prosty i pełny nowych funkcji umożliwiających łatwą organizację pracy, zadań oraz zabawy. To Windows, jaki uwielbiasz i którego nie możesz się doczekać.
Windows 10 jest lepszy niż kiedykolwiek — znajomy, prosty i pełny nowych funkcji umożliwiających łatwą organizację pracy, zadań oraz zabawy. To Windows, jaki uwielbiasz i którego nie możesz się doczekać.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | Intel Celeron N3350 (2 rdzenie, 1.10 GHz, 2.40 GHz, 2 MB Cache) |
| Karta graficzna: | Intel HD Graphics 500 |
| Pamięć RAM: | 4 GB (DDR4) |
| Dysk twardy: | 1000 GB HDD 5400 obr./min |
| Przekątna ekranu: | 15,6" |
| Zainstalowany system operacyjny: | Microsoft Windows 10 (licencja dożywotnia) |
| Typ ekranu: | Antyrefleksyjny, LED |
| Rozdzielczość ekranu: | 1366 x 768 (HD) |
| Dźwięk: |
Wbudowany mikrofon Zintegrowana karta dźwiękowa Wbudowany głośnik |
| Kamera internetowa: | tak |
| Łączność: |
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac Bluetooth |
| Złącza: | 1 x HDMI, 1 x USB 3.1, 2 x USB 2.0, Czytnik kart pamięci |
| Bateria: | 3-komorowa, Li-ion |
| Zainstalowane sterowniki: | brak |
| Szerokość: | 381 mm |
| Wysokość: | 27.2 mm |
| Głębokość: | 252 mm |
| Waga: | 2 kg |
| Dołączone akcesoria: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące (Door-to-door) |
| Konfiguracja rozszerzona: | Dysk i/lub pamięć RAM rozszerzone są przez Apollo |
Producent/Importer:
| Nazwa: | ASUS COMPUTER GinbH |
| Adres: | GERMANY, RATINGEN 40880, HARKORT STR. 21-23 |
| Email: | https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=en&utm_source=asus-qr&utm_medium=referral&utm_campaign=7513-20240529 |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
0,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
0,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
245,00 zł
Promocja
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Taniej o 24,00 zł
79,00 zł
55,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Taniej o 300,00 zł
3799,00 zł
3499,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 102,00 zł
449,00 zł
347,00 zł
