infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Laptop Asus F543MA-DM695T N4000/15,6" FHD/4GB/480GB SSD/Win10
Kod produktu: F543MA-DM695T 480
Procesor
Intel Celeron N4000 (2 rdzenie, od 1.10 GHz do 2.60 GHz, 4 MB cache)
Karta graficzna
Intel UHD Graphics 600
Pamięć RAM
4 GB (DDR4)
Dysk SSD
480GB
Przekątna ekranu
15,6
Zainstalowany system operacyjny
Microsoft Windows 10 Home (64-bit)
Opis
Laptop Asus F543MA-DM695T
Dopracowany w każdym szczególe

Laptop do codziennych zadań
Laptop firmy Asus zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby. Dostarcza najwyższej jakości doświadczenia multimedialne. Zapewniają niezwykłe efekty audiowizualne, zarówno podczas pracy, jak i zabawy.

Procesor Intel Celeron N4000
Wykorzystany w laptopie procesor Intel Celeron został od podstaw zaprojektowany tak, aby oferował zadowalającą wydajność w przystępnym przedziale cenowym. Umożliwia płynne działanie podczas pracy biurowej, nauki, a także zabawy. Energooszczędna natura procesora Intel Celeron pozwala cieszyć się możliwościami laptopa jeszcze dłużej.
Wykorzystany w laptopie procesor Intel Celeron został od podstaw zaprojektowany tak, aby oferował zadowalającą wydajność w przystępnym przedziale cenowym. Umożliwia płynne działanie podczas pracy biurowej, nauki, a także zabawy. Energooszczędna natura procesora Intel Celeron pozwala cieszyć się możliwościami laptopa jeszcze dłużej.

Niesamowita wydajność z Intel UHD Graphics
Zintegrowany układ graficzny zapewnia wyjątkową jakość obrazu oraz napędza wszystkie graficzne potrzeby Twojego urządzenia. Graj w rozdzielczości UHD i ciesz się szczegółową grafiką. Z łatwością eksportuj pliki przy obróbce zdjęć i filmów. Ponadto, energooszczędna architektura karty pozwala osiągnąć dłuższy czas pracy na baterii.

Matowy wyświetlacz
Wyświetlacz FullHD (1920x1080) z zastosowaną matową powłoką pozwala na pracę nawet, gdy promienie słoneczne padają na ekran. Spowodowane jest to pokryciem matrycy specjalnym polaryzatorem. Taki ekran sprawdzi się idealnie przy grach, jak i pracy w programach graficznych.

Wydajniejsza praca wielozadaniowa
Pamięć operacyjna DDR4 najnowszej generacji zwiększa wydajność systemu. Zapewniając szybki czas reakcji oraz niezawodną wydajność. Uruchamiaj wiele programów jednocześnie i bezproblemowo przełączaj karty przeglądarki internetowej — odkryj, czym jest nieskomplikowana wielozadaniowość.
Pamięć operacyjna DDR4 najnowszej generacji zwiększa wydajność systemu. Zapewniając szybki czas reakcji oraz niezawodną wydajność. Uruchamiaj wiele programów jednocześnie i bezproblemowo przełączaj karty przeglądarki internetowej — odkryj, czym jest nieskomplikowana wielozadaniowość.

Bądź zawsze w kontakcie
Miej do dyspozycji bezprzewodowy transfer danych między urządzeniami za pomocą Bluetooth. Interfejs WiFi zapewni Ci bezprzewodowe połączenie z siecią oraz innymi urządzeniami w tym standardzie. Korzystać z bezprzewodowego dostępu wszędzie gdzie jesteś.
Miej do dyspozycji bezprzewodowy transfer danych między urządzeniami za pomocą Bluetooth. Interfejs WiFi zapewni Ci bezprzewodowe połączenie z siecią oraz innymi urządzeniami w tym standardzie. Korzystać z bezprzewodowego dostępu wszędzie gdzie jesteś.

SSD - prędkość, która zaskakuje
Dzięki złączu M.2 i działających na nim dyskom SSD możesz osiągnąć niesamowitą prędkość czytania oraz zapisu danych. Dysk SSD M.2 radykalnie podnosi wydajność systemów, oferując prędkości uruchamiania, ładowania i transferu danych zauważalnie wyższe od prędkości udostępnianych przez mechaniczne dyski twarde.

Oryginalny Microsoft Windows 10
Windows 10 jest lepszy niż kiedykolwiek — znajomy, prosty i pełny nowych funkcji umożliwiających łatwą organizację pracy, zadań oraz zabawy. To Windows, jaki uwielbiasz i którego nie możesz się doczekać.
Windows 10 jest lepszy niż kiedykolwiek — znajomy, prosty i pełny nowych funkcji umożliwiających łatwą organizację pracy, zadań oraz zabawy. To Windows, jaki uwielbiasz i którego nie możesz się doczekać.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | Intel Celeron N4000 (2 rdzenie, od 1.10 GHz do 2.60 GHz, 4 MB cache) |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics 600 |
| Pamięć RAM: | 4 GB (DDR4) |
| Dysk SSD: | 480GB |
| Przekątna ekranu: | 15,6 |
| Zainstalowany system operacyjny: | Microsoft Windows 10 Home (64-bit) |
| Typ ekranu: | Matowy, LED |
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM: | 4 GB |
| Ilość gniazd pamięci (ogółem/wolne): | 0/0 |
| Napęd optyczny: | brak |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Dźwięk: |
Wbudowany mikrofon Zintegrowana karta dźwiękowa Wbudowane głośniki |
| Łączność: |
Bluetooth Wi-Fi 5 (802.11 ac) |
| Złącza: |
USB 3.0 - 1 szt. USB 2.0 - 2 szt. Czytnik kart pamięci - 1 szt. Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. HDMI - 1 szt. |
| Bateria: | 3-komorowa, 33 Wh, Li-Ion |
| Zainstalowane sterowniki: | brak |
| Szerokość: | 381 mm |
| Wysokość: | 27,2 mm |
| Głębokość: | 251 mm |
| Waga: | 1,9 kg |
| Dołączone akcesoria: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące (Door-to-door) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | ASUS COMPUTER GinbH |
| Adres: | GERMANY, RATINGEN 40880, HARKORT STR. 21-23 |
| Email: | https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=en&utm_source=asus-qr&utm_medium=referral&utm_campaign=7513-20240529 |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
0,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
0,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
HP Inc. Elite x360 1040 14 cali G9 2-w-1 Wolf Pro SecurityEdition...
8999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
HP Inc. Tusz nr 305 Black 3YM61AE wkład do drukarki atramentowej
546,30 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kingston Dysk SSD A2000 250GB M.2 2280 PCI-e NVMe 2000/1100MB/s
163,90 zł
