infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Laptop Acer Nitro 5 R5-3550H/15,6" FHD/16GB/512SSD/GTX1050Ti 4GB
Opis
Laptop Acer Nitro 5
Stworzony dla graczy

Laptop do gamingu
Acer Nitro 5 to spełnienie marzeń każdego gracza. Posiada najmocniejsze podzespoły na rynku, które sprostają nawet najbardziej wymagającym graczom. To maszyna ostateczna w pojedynku z każdym tytułem. Daj się ponieść rozgrywce w najwyższej jakości, pełnej detali i płynności.

Zapewnij sobie bardziej płynną i immersyjną rozgrywkę z nowym laptopem Nitro 5. Oferuje on wysoką wydajność w korzystnej cenie dzięki zastosowaniu procesorów AMD Ryzen 5 wykonanej w zaawansowanej, 12-nanometrowej technologii. Czterordzeniowy procesory Ryzen 5 pozwoli ciesz Ci się wyjątkowo płynną rozgrywką

Nowy wymiar grafiki
Procesory graficzne z rodziny GeForce GTX 1050 Ti są bardziej wydajne w porównaniu z układami poprzedniej generacji. Zbudowano je wykorzystując ultraszybkie tranzystory i najnowsze technologie pamięci o dużej przepustowości. Dzięki nim, oraz za sprawą obsługi funkcji zaimplementowanych w bibliotekach graficznych DirectX 12, możliwe stało się dostarczenie graczom najszybszych, generujących płynny obraz i jednocześnie wyjątkowych gamingowych notebooków.

Wszystkie detale widoczne gołym okiem
Dzięki tak wysokiej rozdzielczości, jaką zapewnia format FHD (1920x1080) będziesz mógł cieszyć się nieskazitelną jakością obrazu i pogłębić swoje wrażenia zarówno z oglądania filmów, jak i w grywaniu gier komputerowych. Nie da się opisać słowami jakości jaką przedstawia nam rozdzielczość FHD (1920x1080). Musisz to zobaczyć, bo w tym przypadku jakość nabiera nowego znaczenia. Lepszego znaczenia.

Matowa matryca
Matowa matryca IPS w notebooku zapewni Ci doskonałą widoczność pola walki, bez względu na porę dnia oraz natężenie światła. Wkraczając w grze do ciemnej lokacji zobaczysz każdy jej szczegół i nie stracisz celu z oczu. Przekonasz się również, że antyrefleksyjny wyświetlacz mniej męczy wzrok, a to nieodzowne, jeśli gaming jest Twoją pasją.

Wydajniejsza praca wielozadaniowa
Pamięć operacyjna DDR4 najnowszej generacji zwiększa wydajność systemu. Zapewniając superszybki czas reakcji oraz niezawodną wydajność. Uruchamiaj wiele programów jednocześnie i bezproblemowo przełączaj karty przeglądarki internetowej — odkryj, czym jest nieskomplikowana wielozadaniowość

Do dyspozycji masz bezprzewodowy transfer danych między urządzeniami za pomocą Bluetooth. Interfejs WiFi zapewni Ci bezprzewodowe połączenie z siecią oraz innymi urządzeniami w tym standardzie. Korzystaj z bezprzewodowego dostępu wszędzie gdzie jesteś.

Dodaj swojemu urządzeniu prędkości dzięki wyjątkowemu dyskowi SSD. Doskonałe rozwiązanie dla ludzi ceniących błyskawicznedziałanie sprzętu. Zaletą dysku SSD jest cichsza praca, a przede wszystkim masz pewność ze dane znajdujące się na pamięci są jeszcze lepiej chronione.Nośnik jest odporny na mechaniczne uszkodzenia.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | AMD Ryzen 5 3550H (4 rdzenie, od 2.10 GHz do 3.70 GHz, 4 MB cache) |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti (4GB) + AMD Radeon RX Vega 8 |
| Pamięć RAM: | 16 GB (DDR4, 2666MHz) |
| Dysk SSD: | 512 GB M.2 PCIe |
| Przekątna ekranu: | 15,6'' |
| Zainstalowany system operacyjny: | brak |
| Typ ekranu: | Matowy, IPS |
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM: | 32 GB |
| Ilość gniazd pamięci (ogółem/wolne): | 230 |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Dźwięk: |
Wbudowany mikrofon Zintegrowana karta dźwiękowa Wbudowane głośniki |
| Łączność: |
LAN 10/100/1000 Mb/s Bluetooth Wi-Fi 5 (802.11 ac) |
| Złącza: |
USB Typ-C - 1 szt. HDMI - 1 szt. Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. USB 2.0 - 1 szt. USB 3.0 - 2 szt. LAN(RJ-45) - 1 szt. |
| Bateria: | 4-komorowa, 55 Wh Li-Ion |
| Zainstalowane sterowniki: | brak |
| Szerokość: | 363 mm |
| Wysokość: | 25,9 mm |
| Głębokość: | 255 mm |
| Waga: | 2,30 kg |
| Dodatkowe informacje: | Gniazdo Kensington Lock |
| Dołączone akcesoria: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące (Door-to-door) |
| Konfiguracja rozszerzona: | Dysk i/lub pamięć RAM rozszerzone są przez Apollo |
| Nazwa: | Acer Italy S.r.l. |
| Adres: | Viale delle Industrie 1/A, 20044 Arese (MI), Italy |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
Darmowa dostawa
