infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Laptop Acer Nitro 5 AMD Ryzen 7-6800H | 15.6"-FHD 144Hz | RTX3050Ti | 16GB | 1000 GB | W11H
Opis
Laptop Acer Nitro 5
Ekscytujące możliwości

Laptop do gamingu
Acer Nitro 5 to spełnienie marzeń każdego gracza. Posiada mocne podzespoły, które sprostają nawet najbardziej wymagającym graczom. To maszyna ostateczna w pojedynku z każdym tytułem. Daj się ponieść rozgrywce w najwyższej jakości, pełnej detali i płynności.

Procesor AMD Ryzen 7 6800H
Wybierając procesor AMD Ryzen 7 6800H zapewniasz sobie płynne, komfortowe działanie systemu i więcej możliwości rozrywki. Wykorzystaj moc 8 rdzeni i 16 wątków z maksymalnym taktowaniem 4,7 GHz. Pracuj z rozbudowanymi arkuszami kalkulacyjnymi, edytuj zdjęcia i wideo, graj w pasjonujące gry. Wydajny procesor AMD pozwala Ci działać dokładnie tak, jak lubisz pozostając w pełni mobilnym.

Nowy wymiar grafiki
Najnowsze gry wymagają wyjątkowej mocy, jaką daje karta graficzna NVidia RTX 3050 Ti! Struktura karty oparta została na drugiej generacji architektury Ampere. Tym samym laptop z tą kartą otrzymuje niesamowitą wydajność, dzięki zastosowaniu ulepszonych rdzeni RT odpowiadających za ray tracing. Natomiast rdzenie Tensor sprawiają, że mimo zwiększonej wydajności obraz w Twoich ulubionych grach jest wciąż nieskazitelny.

Matowa powłoka IPS
Wyświetlacz o rozdzielczości FullHD (1920x1080) i przekątnej 15.6” z zastosowaną matową powłoką pozwala na pracę nawet, gdy promienie słoneczne padają na ekran. Spowodowane jest to pokryciem matrycy specjalnym polaryzatorem. Taki ekran sprawdzi się idealnie przy grach, jak i pracy w programach graficznych.

Wydajniejsza praca wielozadaniowa
Nowa generacja pamięci napędza wielozadaniowość w laptopie marki Acer. Jej zaletą jest dużo szybszy zapis danych w porównaniu z innymi pamięciami. Obecne tu taktowanie oraz szereg usprawnień pozwalają uzyskać większą przepustowość, dostarczając danych do procesora jeszcze szybciej

SSD - prędkość, która zaskakuje
Poczuj praktycznie nieograniczoną prędkość odczytu i zapisu danych dzięki SSD NVMe. Oparty na wyjątkowo szybkim interfejsie dysk odblokowuje nowe możliwości przyspieszając każdy aspekt działania zainstalowanego na nim systemu. Błyskawiczny dostęp do plików skraca czasy ładowania w grach. Komponent ten pozbawiony jest elementów mechanicznych, więc nie generuje hałasu podczas pracy.

Oryginalny Microsoft Windows 11
Nowa wersja systemu operacyjnego Windows 11 została ulepszona, aby zoptymalizować miejsce na ekranie i zwiększyć wydajność pracy. Programy będą działać płynniej dzięki nowym, wielozadaniowym narzędziom, takim jak Układ Przyciągania, Pulpity i nowa, bardziej intuicyjna funkcja ponownego dokowania. Ponadto, system możesz dostosować do swoich potrzeb - od wyglądu po funkcjonalność.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | AMD Ryzen 7 6800H (8 rdzeni, 16 wątków, 3.20–4.70 GHz, 20 MB cache) |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti |
| Pamięć RAM: | 16 GB (DDR5, 4800 MHz) |
| Dysk SSD: | 1000 GB M.2 PCIe NVMe |
| Przekątna ekranu: | 15,6 cali |
| Zainstalowany system operacyjny: | Microsoft Windows 11 Home |
| Typ ekranu: | Matowy, LED, IPS |
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM: | 32 GB |
| Ilość gniazd pamięci (ogółem/wolne): | 2/1 |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Pamięć karty graficznej: | 4 GB GDDR6 |
| Dźwięk: |
Wbudowane dwa mikrofony Wbudowane głośniki stereo |
| Kamera internetowa: | HD |
| Łączność: |
Wi-Fi Bluetooth |
| Złącza: |
RJ-45 (LAN) - 1 szt. HDMI 2.1 - 1 szt. Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 3 szt. USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt. |
| Bateria: |
Litowo-jonowa 4-komorowa 57,5 Wh |
| Szerokość: | 360 mm |
| Wysokość: | 26,9 mm |
| Głębokość: | 273 mm |
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 2,45 kg |
| Dodatkowe informacje: |
Wydzielona klawiatura numeryczna Szyfrowanie TPM Częstotliwość odświeżania ekranu: 144Hz Podświetlana klawiatura Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock) |
| Dołączone akcesoria: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Konfiguracja rozszerzona: | Dysk i/lub pamięć RAM rozszerzone są przez Apollo |
| Nazwa: | Acer Italy S.r.l. |
| Adres: | Viale delle Industrie 1/A, 20044 Arese (MI), Italy |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną Media-Tech LEDITOU MT222
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
Darmowa dostawa
