infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Laptop Acer Aspire Vero AV15-52 i5-1235U |15.6"-FHD | 16GB | 1000GB | W11H
Warianty
| Dysk SSD: | 512 GB M.2 PCIe 1000 GB M.2 PCIe |
Opis
Laptop Acer Aspire Vero AV15-52
Ekscytujące możliwości

Laptop do codziennych zadań
Laptopy Acer są tworzone, aby dostarczyć najwyższej jakości doświadczenia multimedialne. Zapewniają niezwykłe efekty audiowizualne, zarówno podczas pracy, jak i zabawy.

Procesor Intel Core i5
Poznaj procesor Intel Core i5-1235U wyposażony w 10 rdzeni i 12 wątków. Pracujący z maksymalną częstotliwością zegara nawet 4,40 GHz bez problemu radzi sobie Twoimi ulubionymi grami i wieloma procesami działającymi w tle. Poczuj skok wydajności i wyjątkowo płynną pracę. Graj, twórz i edytuj na własnych warunkach z szybkim procesorem Intel.

Niesamowita wydajność z Intel Iris Xe Graphics
Zintegrowany układ graficzny napędza wszystkie graficzne potrzeby Twojego laptopa. Graj w rozdzielczości 1080p przy 60 klatkach na sekundę i ciesz się szczegółową grafiką. Z łatwością eksportuj pliki 4K pracując przy obróbce zdjęć i filmów. Energooszczędna architektura pozwala osiągnąć dłuższy czas pracy na baterii.

Matowa powłoka IPS
Wyświetlacz o rozdzielczości FullHD (1920x1080) i przekątnej 15.6” z zastosowaną matową powłoką pozwala na pracę nawet, gdy promienie słoneczne padają na ekran. Spowodowane jest to pokryciem matrycy specjalnym polaryzatorem. Taki ekran sprawdzi się idealnie przy grach, jak i pracy w programach graficznych.

Wydajniejsza praca wielozadaniowa
Wykorzystana w laptopie Acer pamięć DDR4 3200 MHz pozwala na błyskawiczne dostarczanie danych do procesora, zwiększając wydajność urządzenia. W porównaniu do standardowej pamięci DDR4 2400 MHz możliwy nawet 10% skok wydajności. Wejdź na nowy pułap osiągów i ciesz się jeszcze szybszym działaniem.

SSD - prędkość, która zaskakuje
Poczuj praktycznie nieograniczoną prędkość odczytu i zapisu danych dzięki SSD NVMe. Oparty na wyjątkowo szybkim interfejsie dysk odblokowuje nowe możliwości przyspieszając każdy aspekt działania zainstalowanego na nim systemu. Błyskawiczny dostęp do plików skraca czasy ładowania w grach. Komponent ten pozbawiony jest elementów mechanicznych, więc nie generuje hałasu podczas pracy.

Oryginalny Microsoft Windows 11
Nowa wersja systemu operacyjnego Windows 11 została ulepszona, aby zoptymalizować miejsce na ekranie i zwiększyć wydajność pracy. Programy będą działać płynniej dzięki nowym, wielozadaniowym narzędziom, takim jak Układ Przyciągania, Pulpity i nowa, bardziej intuicyjna funkcja ponownego dokowania. Ponadto, system możesz dostosować do swoich potrzeb - od wyglądu po funkcjonalność.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | Intel Core i5-1235U (10 rdzeni, 12 wątków, 3.30-4.40 GHz, 12MB cache) |
| Karta graficzna: | Intel Iris Xe Graphics |
| Pamięć RAM: | 16 GB (DDR4 3200 MHz) |
| Dysk SSD: | 1000 GB M.2 PCIe |
| Przekątna ekranu: | 15,6 cali |
| Zainstalowany system operacyjny: | Microsoft Windows 11 Home |
| Typ ekranu: | Matowy, LED, IPS |
| Ilość gniazd pamięci (ogółem/wolne): | (1/0) |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Pamięć karty graficznej: | Pamięć współdzielona |
| Dźwięk: |
Wbudowane głośniki stereo Wbudowane dwa mikrofony |
| Kamera internetowa: | Full HD |
| Łączność: |
Bluetooth 5.2 Wi-Fi 6E |
| Złącza: |
USB Typu-C (z Thunderbolt™ 4) - 1 szt. RJ-45 (LAN) - 1 szt. Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 3 szt. HDMI 2.1 - 1 szt. |
| Bateria: |
56 Wh Litowo-polimerowa 4-komorowa |
| Szerokość: | 363 mm |
| Wysokość: | 19,7 mm |
| Głębokość: | 248 mm |
| Kolor: | Szary |
| Waga: | 1.76 kg |
| Dodatkowe informacje: |
Podświetlana klawiatura Szyfrowanie TPM Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock) Wydzielona klawiatura numeryczna |
| Dołączone akcesoria: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Konfiguracja rozszerzona: | Dysk i/lub pamięć RAM rozszerzone są przez Apollo |
| Nazwa: | Acer Italy S.r.l. |
| Adres: | Viale delle Industrie 1/A, 20044 Arese (MI), Italy |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Darmowa dostawa
Niszczarka dokumentów i kart kredytowych WHITE SHREDDER Media-Tech...
Darmowa dostawa
Obudowa komputerowa MODECOM Volcano Panorama Midi czarna
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Darmowa dostawa
