infolinia 17 250 94 34
e-mail [email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
Array
Twój koszyk jest pusty

Powrót do szkoły

22-08-2023

Już niedługo zabrzmi pierwszy dzwonek. Dzięki naszym produktom w wyjątkowo niskich cenach rozpoczniesz rok szkolny w należyty sposób.

Promocje na nowy rok szkolny

Przygotuj się na nowy rok szkolny z pełnym wyposażeniem technologicznym, które przyniesie Ci przewagę w nauce! W naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces edukacyjny. Od laptopów i tabletów, po drukarki i akcesoria - mamy dla Ciebie szeroki wybór najnowszych technologii, dzięki którym będziesz mógł wyposażyć się w najlepsze narzędzia ułatwiające naukę. Zajrzyj na naszą promocję tutaj, lub sprawdź nasze sugestie sprzętów.

Laptop, który sprosta Twoim oczekiwaniom

Laptop MSI Cyborg 15 jest idealnym narzędziem do wykonywania zadań szkolnych. Oferuje wydajność, niezawodność i funkcje, które są niezbędne do efektywnej pracy edukacyjnej. Dzięki mocnemu procesorowi i karcie graficznej, Cyborg 15 zapewnia szybkie działanie aplikacji edukacyjnych, programów do tworzenia prezentacji, przeglądania internetu i innych narzędzi potrzebnych do wykonywania zadań. Uczniowie mogą płynnie pracować, bez opóźnień i problemów z wydajnością. Laptop ten posiada ergonomiczny ekran o odpowiedniej wielkości, który zapewnia wyraźny i ostry obraz. To ułatwia czytanie, oglądanie prezentacji, wyświetlanie grafik i innych materiałów związanych z nauką. Uczniowie mogą skupić się na treści, niezależnie od tego, czy czytają teksty, analizują dane czy oglądają filmy edukacyjne. MSI Cyborg 15 oferuje również długą żywotność baterii, co jest ważne, zwłaszcza podczas pracy w szkole lub w podróży. Uczniowie mogą bez obaw korzystać z laptopa przez dłuższy czas bez konieczności częstego ładowania. Laptop ten jest również wyposażony w różne porty i funkcje, które ułatwiają przenoszenie danych i podłączanie innych urządzeń. Posiada porty USB, HDMI i czytnik kart pamięci, co umożliwia łatwe przesyłanie plików, podłączanie zewnętrznych monitorów czy korzystanie z kart pamięci. Dodatkowo, Cyborg 15 jest wytrzymały i solidnie zbudowany, co oznacza, że może wytrzymać codzienną pracę w szkole. Odporny na wstrząsy i trudne warunki, sprzęt ten jest gotowy do stawić czoła wymaganiom szkolnym.

Laptop MSI Cyborg 15

Laptop MSI Cyborg 15

Kamera do zdalnej nauki

Jeśli bierzesz udział w zdalnych zajęciach, będziesz potrzebował profesjonalej kamery aby swobodnie komunikować się z nauczycielami i kolegami z klasy. A4TECH HD PK-910P może być doskonałym narzędziem w nauce zdalnej. Dzięki wysokiej rozdzielczości HD i funkcjom, które oferuje, kamera ta może znacznie poprawić jakość komunikacji i interakcji wirtualnych lekcji. Dzięki wyraźnemu obrazowi i automatycznej korekcji ekspozycji, PK-910P pozwala na precyzyjne przedstawienie materiałów edukacyjnych, takich jak prezentacje, diagramy czy tablice. Nauczyciele mogą skupić się na wyjaśnianiu treści, a uczniowie łatwo zrozumieć to, co jest przedstawiane. Wbudowany mikrofon w PK-910P zapewnia czysty dźwięk, co jest niezwykle istotne podczas lekcji zdalnych. Zarówno nauczyciele, jak i uczniowie mogą swobodnie komunikować się i słuchać nawzajem, co przekłada się na lepsze zrozumienie i interakcję. Funkcja automatycznego śledzenia twarzy jest również bardzo przydatna w nauce zdalnej. Uczniowie mogą swobodnie poruszać się przed kamerą, a ona będzie automatycznie śledzić ich twarz, utrzymując ich w centrum kadru. Kamera PK-910P jest kompatybilna z różnymi platformami komunikacyjnymi, takimi jak Skype, Zoom czy Microsoft Teams, co czyni ją wszechstronnym narzędziem do prowadzenia lekcji zdalnych. Nauczyciele mogą wykorzystywać ją do prowadzenia interaktywnych zajęć, prezentacji materiałów, zadawania pytań i sprawdzania postępów uczniów.

Kamera internetowa A4TECH HD PK-910P

Kamera internetowa A4TECH HD PK-910P USB Black

Tablet dla uczniów i nauczycieli

APPLE iPad 10.9 jest doskonałym narzędziem do wykorzystania w szkole. Jego zaawansowane funkcje i mobilność sprawiają, że jest idealnym towarzyszem zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli. Jednym z kluczowych atutów iPada 10.9 jest jego wyraźny i kolorowy ekran Retina. To umożliwia uczniom przeglądanie treści edukacyjnych, czytanie podręczników, oglądanie prezentacji i wykonywanie innych zadań w sposób wygodny i przyjemny. Ponadto, tablet ten obsługuje Apple Pencil, co daje możliwość pisania i rysowania bezpośrednio na ekranie, co może być wykorzystane podczas notowania, robienia notatek czy rozwiązywania zadań. iPad 10.9 oferuje również dostęp do szerokiej gamy aplikacji edukacyjnych dostępnych w App Store. Nauczyciele mogą korzystać z tych aplikacji, aby wzbogacić lekcje, tworzyć interaktywne materiały, przeprowadzać quizy i testy, a także monitorować postępy uczniów. Uczniowie z kolei mogą korzystać z tych aplikacji do nauki języków, matematyki, nauk przyrodniczych i wielu innych dziedzin. Tablet ten jest również wyposażony w mocny procesor, który zapewnia płynne działanie aplikacji i szybkie przetwarzanie danych. Dzięki temu uczniowie mogą bez problemu korzystać z platform e-learningowych, oglądać filmy edukacyjne, tworzyć projekty i wykonywać inne zadania związane z nauką. iPad 10.9 jest również przenośny i ma długą żywotność baterii, co sprawia, że jest idealnym narzędziem dla uczniów na zajęcia w szkole i poza nią. Może być łatwo przenoszony między lekcjami, biblioteką, a nawet na wyjazdy szkolne, zapewniając dostęp do materiałów edukacyjnych i narzędzi w dowolnym miejscu i czasie.

Tablet Apple iPad 10.9

iPad 10.9 cala Wi-Fi 64 GB Srebrny

Głośniki ulepszające doświadczenia edukacyjne

Głośniki TRACER 2.0 Quanto BLACK mogą być świetnym dodatkiem do szkoły, zapewniając wysoką jakość dźwięku i ulepszając doświadczenie edukacyjne. Dzięki swojemu kompaktowemu rozmiarowi, głośniki TRACER 2.0 Quanto BLACK są łatwe do przenoszenia między salami lekcyjnymi, biblioteką czy innymi miejscami w szkole. Uczniowie i nauczyciele mogą korzystać z nich podczas prezentacji, projekcji filmów, odtwarzania materiałów dźwiękowych i innych aktywności edukacyjnych, które wymagają lepszego dźwięku. Głośniki oferują również wysoką jakość dźwięku, co sprawia, że lekcje są bardziej angażujące i atrakcyjne dla uczniów. Dzięki temu mogą one być wykorzystane do odtwarzania muzyki podczas zajęć artystycznych, słuchania audiobooków, przeprowadzania lekcji języków obcych czy innych aktywności, które wymagają lepszego dźwięku. Głośniki te są łatwe w obsłudze i posiadają różne opcje podłączenia, takie jak porty USB, gniazdo AUX lub Bluetooth. To oznacza, że można je podłączyć do różnych urządzeń, takich jak komputer, tablet, smartfon czy odtwarzacz mp3, co daje większą elastyczność w korzystaniu z nich w szkole. Dodatkowo, głośniki TRACER 2.0 Quanto BLACK są solidnie wykonane i trwałe, co oznacza, że mogą wytrzymać codzienną eksploatację w szkolnym środowisku. Są one również łatwe do czyszczenia i utrzymania w czystości, co jest ważne w przypadku użytkowania ich wśród wielu osób.

Głośniki TRACER 2.0 Quanto BLACK USB

Głośniki TRACER 2.0 Quanto BLACK USB

Monitor ułatwiający proces edukacyjny

Monitor iiyama ProLite XU2494HS-B2 jest doskonałym wyborem dla szkół, zapewniając wysoką jakość obrazu i funkcje, które mogą ułatwić proces edukacyjny. Ten monitor oferuje duży ekran o wysokiej rozdzielczości, co pozwala na wyświetlanie treści edukacyjnych w sposób wyraźny i szczegółowy. Uczniowie mogą korzystać z niego do przeglądania stron internetowych, czytania tekstu, oglądania prezentacji i innych materiałów związanych z nauką. Wyraźny obraz pozwala lepiej zobaczyć szczegóły i zapewnia bardziej angażujące doświadczenie wizualne. Monitor iiyama  posiada technologię IPS, która zapewnia szerokie kąty widzenia. To oznacza, że obraz pozostaje wyraźny i czytelny, niezależnie od tego, jak patrzymy na ekran. Dzięki temu, nauczyciele mogą wykorzystać go do prezentacji, które mogą być oglądane przez całą klasę, zapewniając jednocześnie wysoką jakość obrazu dla wszystkich uczniów. Iiyama ProLite XU2494HS-B2 oferuje również funkcje ochrony oczu, takie jak tryb redukcji niebieskiego światła i funkcję migotania ekranu. Te funkcje pomagają zmniejszyć zmęczenie oczu i napięcie wzrokowe u uczniów, co jest ważne, zwłaszcza przy długotrwałym korzystaniu z monitora w szkole. Dodatkowo monitor iiyama ProLite XU2494HS-B2 jest wyposażony w różne porty, takie jak HDMI, DisplayPort i VGA, co umożliwia łatwe podłączenie do różnych urządzeń, takich jak komputery, laptopy, projektory czy tablice interaktywne. To daje nauczycielom większą elastyczność w korzystaniu z monitora w różnych scenariuszach lekcyjnych. Monitor ten jest również energooszczędny, co jest ważne z punktu widzenia ekologii i oszczędności energii w szkole. Dzięki temu, korzystanie z niego może przyczynić się do zmniejszenia zużycia energii i obniżenia kosztów.

Monitor iiyama ProLite XU2494HS-B2 24"

Monitor iiyama ProLite XU2494HS-B2 24" HD, VA, 4ms, 75Hz, HDMI, DP

Biurko dostosowane do Twoich potrzeb

Biurko GAMSET Falcon 1.4 to doskonały wybór dla uczniów, którzy szukają ergonomicznego i funkcjonalnego miejsca do nauki. Jedną z kluczowych cech jest jego ergonomiczny design. Biurko posiada regulowaną wysokość, co pozwala na dopasowanie go do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dzięki temu, uczniowie mogą dostosować biurko do swojego wzrostu, zapewniając optymalną pozycję siedzącą i redukując napięcie mięśni kręgosłupa. GAMSET Falcon 1.4 oferuje również dużą powierzchnię roboczą, na której uczniowie mogą swobodnie rozłożyć swoje podręczniki, zeszyty i inne materiały edukacyjne. Dodatkowo, biurko posiada szuflady i półki, które umożliwiają przechowywanie i organizację różnych przedmiotów, takich jak długopisy, zeszyty czy książki. Biurko GAMSET Falcon 1.4 zostało również zaprojektowane z myślą o wygodzie i komforcie użytkownika. Posiada wygodne podparcie na nadgarstki, które pomaga w utrzymaniu prawidłowej pozycji dłoni podczas pisania i korzystania z komputera. Dodatkowo, biurko ma również otwory na przewody, które umożliwiają schludne prowadzenie kabli od komputera czy lampki. Wykonane z wysokiej jakości materiałów biurko GAMSET Falcon 1.4 jest trwałe i solidne, co oznacza, że wytrzyma długotrwałe użytkowanie w szkolnym środowisku. Jest także łatwe do czyszczenia i utrzymania w czystości, co jest ważne w przypadku codziennego użytkowania przez uczniów.

Biurko GAMSET Falcon 1.4

Biurko GAMSET Falcon 1.4

Słuchawki, dzięki którym usłyszysz wszystko

Słuchawki 7.1 Modecom Volcano Prometheus będą doskonałym narzędziem do nauki, zapewniając wysoką jakość dźwięku i funkcje, które ułatwiają koncentrację i skupienie się na zadaniach edukacyjnych. Modecom Volcano Prometheus są wyposażone w technologię dźwięku przestrzennego 7.1, co oznacza, że mogą zapewnić realistyczne doświadczenie dźwiękowe. Ten rodzaj dźwięku przestrzennego pozwala na lepsze zrozumienie i lokalizację dźwięków, co może być szczególnie przydatne podczas słuchania lekcji online, oglądania prezentacji czy słuchania materiałów audio. Dzięki swojej konstrukcji słuchawki są wygodne do noszenia przez dłuższy czas. Posiadają miękkie nauszniki i regulowany pałąk, które zapewniają komfortowe dopasowanie do głowy. To oznacza, że uczniowie mogą korzystać z nich przez dłuższy czas bez uczucia dyskomfortu. Modecom Volcano Prometheus są również wyposażone w mikrofon, co umożliwia uczniom komunikację podczas lekcji online, wideokonferencji czy innych aktywności, które wymagają interakcji głosowej. Mikrofon jest wygodny w użyciu i posiada funkcję redukcji szumów, co pomaga w klarownej transmisji dźwięku. Dodatkowo te słuchawki posiadają różne przyciski i regulacje, które umożliwiają łatwą kontrolę głośności, wyciszenie mikrofonu czy dostosowanie ustawień dźwięku. To daje uczniom większą kontrolę nad swoim doświadczeniem słuchowym i pozwala dostosować dźwięk do swoich preferencji. Słuchawki Modecom Volcano Prometheus są kompatybilne z różnymi urządzeniami, takimi jak komputery, laptopy, smartfony czy tablety. To oznacza, że uczniowie mogą korzystać z nich w różnych scenariuszach nauki, zarówno w szkole, jak i w domu.

Słuchawki 7.1 Modecom Volcano Prometheus

Słuchawki 7.1 Modecom Volcano Prometheus Czarne

 

Komentarze (0)


* - pola wymagane

Inne wpisy

Premiery gier PC 2024 Styczeń

02.01.2024
Nadszedł nowy rok, a wraz z nim nowe gry. Przedstawiamy najciekawsze tytuły gamingowe, które zagoszczą w tym miesiącu na rynku.

Wielojęzykowe laptopy edukacyjne Lexibook

08.12.2023
Szukasz idealnego połączenia zabawy i nauki dla Twojego dziecka? Przedstawiamy laptopy edukacyjne Lexibook! To niezwykłe urządzenie zostało specjalnie zaprojektowane dla najmłodszych dzieci, aby dostarczyć im rozrywki i rozwijać ich umiejętnosci.

Zabawkowe szaleństwo

01.12.2023
Zbliżają się Mikołajki, a my mamy dla Ciebie niesamowitą ofertę. Oferujemy szeroki wybór zabawek, które rozwijają wyobraźnię, umiejętności manualne i zdolności poznawcze. Mamy wszystko czego potrzebujesz, aby sprawić Twojemu dziecku radość.

Cyber Monday

27.11.2023
Przedstawiamy produkty w najlepszych cenach na Cyber Monday. Przygotuj się na szaleństwo zakupowe i skorzystaj z niezwykłych promocji, nawet do 80% taniej. Nie przegap okazji, aby zaopatrzyć się w swoje ulubione produkty w wyjątkowo niskich cenach.

Masz pytania?

  17 250 94 34

pon. - pt.: 8:00 - 17:00

sob.: 9:00 - 14:00

 

  [email protected]

Copyright © 2024 - Apollo Sp. z o.o.